Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 22  ClubBeloftenTraining
ma 23  Algemene Ledenvergad
zo 29  ClubBeloftenTraining
zo 06  ClubBeloftenTraining
zo 13  Geen ClubBeloftenTra
zo 20  ClubBeloftenTraining
zo 27  ClubBeloftenTraining
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
15-9  D1 5-1 HC Cr-D1
15-9  D2 3-1 Maast-D6
15-9  H1 4-2 HC Cr-H1
15-9  HVA 8-1 Maast-HB
14-9  JB1 9-0 Sjinb-JB1
14-9  JC1 4-1 M.H.C-JC1
14-9  MA1 19-0 HC Or-Oran
14-9  MA2 2-1 R.H.C-MA2
14-9  MB1 3-3 HV We-MB3
14-9  MC1 0-5 Maast-MC2
14-9  MC2 2-4 HV We-MC4
14-9  MD-1 2-6 Sjinb-MD1
9-9  MA2 7-0 HC No-MA2
8-9  D1 0-3 Tegel-D1
8-9  D2 4-5 Maast-D7
8-9  H1 2-7 HC No-H1
8-9  HVA 4-2 HC No-HB
7-9  JB1 0-5 HV Me-JB1
7-9  JC1 2-0 Hocke-JC1
7-9  MA1 2-3 Hocke-MA3
7-9  MB1 1-3 HC No-MB3
7-9  MC1 1-1 R.H.C-MC2
7-9  MC2 3-9 HC Sc-MC4
7-9  MD-1 1-3 Hocke-MD2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Veteranen A
2.     Meisjes A2
3.     Jongens C1
4.     Meisjes A1
5.     Jongens B1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 2 6 2 0 0 16 2 0
2 Berlicum D1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Tegelen D1 2 6 2 0 0 5 0 0
4 Druten D1 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Nuth D1 2 3 1 0 1 5 4 0
6 Heesch D1 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Mierlo D1 2 3 1 0 1 4 7 0
8 Overbetuwe D1 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Cranendonck D1 2 0 0 0 2 2 8 0
10 Deurne D1 2 0 0 0 2 2 9 0
11 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 0 9 0
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuth D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tegelen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze D2 2 6 2 0 0 7 5 0
2 Maastricht D7 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Nuth D2 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Hockeer D1 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Oranje-Rood D14 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Maastricht D6 2 0 0 0 2 3 6 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova H1 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Meerssen H1 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Wijchen H1 2 6 2 0 0 7 5 0
4 Deurne H1 2 3 1 0 1 8 5 0
5 Peel en Maas H1 2 3 1 0 1 7 4 0
6 Nuth H1 2 3 1 0 1 6 9 0
7 Berlicum H1 1 0 0 0 1 2 3 0
8 Eersel H1 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Cranendonck H1 2 0 0 0 2 3 10 0
10 Heesch H1 2 0 0 0 2 1 12 0
  4e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Horst H3 2 6 2 0 0 17 1 0
2 Sjinborn H2 2 6 2 0 0 14 3 0
3 Civicum H3 2 3 1 0 1 9 10 0
4 Oss H5 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Gemert H4 2 0 0 0 2 4 11 0
6 Mierlo H1 2 0 0 0 2 1 15 0
  Res. 4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth HA 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Nova HA 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Scoop HA 2 6 2 0 0 7 4 0
4 Hockeer HA 2 0 0 0 2 3 6 0
5 Nova HB 2 0 0 0 2 4 8 0
6 Maastricht HB 2 0 0 0 2 4 12 0
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer JB1 2 6 2 0 0 4 1 0
2 Nuth JB1 2 3 1 0 1 9 5 0
3 Meerssen JB1 2 3 1 0 1 6 2 0
4 Oranje-Rood JB5 2 3 1 0 1 4 2 0
5 HOD JB2 2 3 1 0 1 1 2 0
6 Sjinborn JB1 2 0 0 0 2 1 13 0
  3e klasse 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS JC1 2 6 2 0 0 29 2 0
2 Mierlo JC1 2 6 2 0 0 19 0 0
3 Nuth JC1 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Hockeer JC1 2 0 0 0 2 0 12 0
5 Helmond JC2 2 0 0 0 2 2 20 0
6 Deurne JC1 2 0 0 0 2 1 22 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MA3 2 6 2 0 0 17 1 0
2 Hockeer MA1 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Nuth MA1 2 3 1 0 1 21 3 0
4 Geldrop MA3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Cranendonck MA2 2 0 0 0 2 1 15 0
6 Oranje-Rood MA8 2 0 0 0 2 0 28 0
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Sjinborn MA1 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Nuth MA2 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Heeze MA2 2 6 2 0 0 6 0 0
4 Concordia MA2 2 0 0 0 2 2 4 0
5 Scoop MA3 2 0 0 0 2 1 10 0
6 Nova MA2 2 0 0 0 2 0 11 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MB4 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Nova MB3 2 6 2 0 0 7 1 0
3 HCAS MB3 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Nuth MB1 2 1 0 1 1 4 6 0
5 Weert MB3 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Scoop MB5 2 0 0 0 2 2 12 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MC2 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Nova MC2 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Scoop MC2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Concordia MC2 2 2 0 2 0 2 2 0
5 Nuth MC1 2 1 0 1 1 1 6 0
6 Hockeer MC1 2 0 0 0 2 1 12 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert MC4 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Helmond MC4 2 6 2 0 0 11 5 0
3 Scoop MC4 2 4 1 1 0 14 8 0
4 Meerssen MC3 2 1 0 1 1 8 9 0
5 Nuth MC2 2 0 0 0 2 5 13 0
6 Mierlo MC6 2 0 0 0 2 2 12 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop MD3 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Hockeer MD2 2 6 2 0 0 8 3 0
3 Sjinborn MD1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Nova MD3 2 3 1 0 1 2 8 0
5 Meerssen MD3 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Nuth MD1 2 0 0 0 2 3 9 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens F mix 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
Statistieken
woensdag 18 september 2019
Aantal leden (info) 309
Nu online 41
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 77,3%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site