Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
za 19  ZaalHockeyCompetitie
za 19  WinterMutsTraining 3
zo 20  ZaalHockeyCompetitie
za 26  ZaalHockeyCompetitie
za 26  WinterMutsTraining 4
zo 27  ZaalHockeyCompetitie
za 02  ZaalHockeyCompetitie
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
19-1  ZMC1 6-1 Hocke-MC2
19-1  ZMC1 6-1 HC Sc-MC3
13-1  ZD1 0-3 HC Sc-D1
13-1  ZD1 3-1 VMHC-D1
13-1  ZMA1 0-5 Tegel-MA3
13-1  ZMB1 4-3 HV We-MB3
13-1  ZMB1 7-1 HC No-MB2
13-1  ZMC2 6-5 HC Sc-MC4
13-1  ZMC2 2-4 Hocke-MC1
13-1  ZMD2 2-3 HC Sc-MD5
13-1  ZMD2 0-5 HC Cr-MD2
12-1  ZJD1 0-10 Venlo-JD21
12-1  ZJD1 3-2 HC Sc-JD2
12-1  ZMC1 6-3 HV Me-MC2
12-1  ZMC1 3-1 HC Sc-MC3
12-1  ZMD1 7-3 HC No-MD2
12-1  ZMD1 7-2 Maast-MD4
6-1  ZD1 4-3 HV Me-D1
6-1  ZD1 1-4 HC Sc-D1
6-1  ZJC1 18-2 HC Cr-JC1
6-1  ZJC1 7-0 HC Or-Oran
6-1  ZJD1 4-1 HV We-JD2
6-1  ZJD1 3-5 HC No-JD1
6-1  ZMC1 5-0 HC No-MC4
6-1  ZMC1 7-1 HC Sc-MC3
6-1  ZAALBLOK 0-1 ZAAL-Scoo
6-1  ZAALBLOK 1-8 ZAAL-Vlij
6-1  ZAALBLOK 1-6 ZAAL-Vlij
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens ZC1
2.     Meisjes D1
3.     Meisjes ZC1
4.     Meisjes 6E1
5.     Jongens F1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (2)
  • Persbericht (2)
  • Arbitragecommissie (1)
  • Sponsorcommissie (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Sjinborn D1 11 33 11 0 0 65 11
2 DVS D1 11 26 8 2 1 64 28
3 Venray D1 11 25 8 1 2 62 27
4 Deurne D1 11 22 7 1 3 35 15
5 Heesch D1 11 21 6 3 2 41 21
6 Berlicum D1 11 17 5 2 4 23 26
7 Dommel D1 11 17 5 2 4 20 34
8 Udenhout D1 11 13 4 1 6 30 44
9 Cranendonck D1 11 9 3 0 8 22 45
10 Nuth D1 11 6 2 0 9 20 43
11 Vlijmen D1 11 3 1 0 10 11 52
12 Liempde D1 11 0 0 0 11 10 57
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray D1 1 3 1 0 0 8 3
2 Cranendonck D1 1 3 1 0 0 3 2
3 Udenhout D1 1 3 1 0 0 2 1
4 Doetinchem D1 1 1 0 1 0 1 1
5 Heesch D1 1 1 0 1 0 1 1
6 Druten D1 1 0 0 0 1 2 3
7 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 1 2
8 Nuth D1 1 0 0 0 1 3 8
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth D2 10 27 9 0 1 45 13
2 Geldrop D5 10 24 8 0 2 66 18
3 Heeze D3 10 19 6 1 3 35 26
4 Maastricht D7 10 13 4 1 5 43 25
5 Don Quishoot D7 10 6 2 0 8 10 35
6 Don Quishoot D9 10 0 0 0 10 1 83
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H1 11 31 10 1 0 67 23
2 Oirschot H1 11 22 7 1 3 37 24
3 Bemmel H1 11 21 6 3 2 43 19
4 Boxmeer H1 11 19 6 1 4 43 28
5 MOP H1 11 19 6 1 4 37 30
6 HOCO H1 11 18 6 0 5 32 26
7 Tegelen H1 11 15 5 0 6 33 40
8 Dommel H1 11 15 5 0 6 36 52
9 DVS H1 11 15 4 3 4 41 36
10 Nuth H1 11 7 2 1 8 26 38
11 Son H1 11 7 2 1 8 26 61
12 Nova H1 11 3 1 0 10 14 58
  3e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty H1 1 3 1 0 0 8 1
2 Horst H1 1 3 1 0 0 5 0
3 Bemmel H1 1 3 1 0 0 6 3
4 Meerssen H1 1 3 1 0 0 4 1
5 Oirschot H1 1 3 1 0 0 3 0
6 Berlicum H1 1 3 1 0 0 4 3
7 Bommelerwaard H1 1 1 0 1 0 2 2
8 DVS H1 1 1 0 1 0 2 2
9 Wijchen H1 1 0 0 0 1 3 4
10 Tegelen H1 1 0 0 0 1 3 6
11 Nova H1 1 0 0 0 1 1 4
12 Dommel H1 1 0 0 0 1 0 3
13 Nuth H1 1 0 0 0 1 0 5
14 Vlijmen H1 1 0 0 0 1 1 8
  Silvercup - KO 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer HA 9 22 7 1 1 37 13
2 Scoop HB 9 18 6 0 3 28 20
3 Nova HA 10 17 5 2 3 32 17
4 Nuth HA 9 16 5 1 3 32 17
5 Maastricht HA 9 11 3 2 4 23 20
6 Nova HB 10 8 2 2 6 16 32
7 Scoop HA 10 3 1 0 9 8 57
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer JA1 8 17 5 2 1 18 11
2 Best JA1 8 16 5 1 2 40 14
3 Oranje-Rood JA5 8 13 4 1 3 21 11
4 Scoop JA2 8 12 4 0 4 18 19
5 Nuth JA1 8 0 0 0 8 4 46
  2e klasse 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze JC1 10 25 8 1 1 49 15
2 Concordia JC1 10 24 8 0 2 47 9
3 Meerssen JC1 10 22 7 1 2 39 14
4 Mierlo JC1 10 8 2 2 6 14 53
5 Oranje-Rood JC4 10 4 1 1 8 11 38
6 Nuth JC1 10 4 1 1 8 12 43
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth JD1 5 12 4 0 1 24 5
2 Hockeer JD1 5 12 4 0 1 22 6
3 Nova JD1 5 6 2 0 3 15 17
4 Tegelen JD2 5 6 2 0 3 6 23
5 Maastricht JD2 5 3 2 0 3 15 23
6 Scoop JD2 5 3 1 0 4 6 14
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer MA1 10 26 8 2 0 28 8
2 Maastricht MA4 10 16 6 1 3 29 21
3 Concordia MA2 10 16 4 4 2 26 16
4 Scoop MA3 10 11 3 2 5 16 19
5 Nova MA2 10 9 3 0 7 18 30
6 Nuth MA1 10 4 1 1 8 8 31
  3e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MA6 10 21 7 0 3 35 22
2 Basko MA2 10 19 6 1 3 20 12
3 Geldrop MA4 10 19 6 1 3 28 21
4 Venray MA1 10 13 4 1 5 22 30
5 Maastricht MA3 10 10 3 1 6 16 20
6 Nuth MA2 10 5 1 2 7 17 33
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MB5 10 25 8 1 1 42 11
2 Eersel MB2 10 19 6 1 3 40 22
3 Nuth MB1 10 19 6 1 3 31 29
4 Geldrop MB4 10 11 3 2 5 34 30
5 HOD MB4 10 8 2 2 6 12 26
6 Sjinborn MB2 10 4 1 1 8 17 58
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MC1 10 25 8 1 1 43 7
2 Nuth MC1 10 23 7 2 1 42 12
3 Heeze MC1 10 15 5 0 5 25 31
4 Sjinborn MC1 10 13 4 1 5 17 29
5 Concordia MC3 10 11 3 2 5 27 25
6 Meerssen MC2 10 0 0 0 10 9 59
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MC2 10 24 8 0 2 34 7
2 Nova MC4 10 23 7 2 1 28 4
3 Oranje-Rood MC9 10 19 6 1 3 27 10
4 Nuth MC2 10 12 3 3 4 18 18
5 Mierlo MC5 10 4 1 1 8 10 43
6 HOD MC4 10 4 1 1 8 12 47
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MD1 5 15 5 0 0 23 4
2 Maastricht MD4 5 10 3 1 1 13 6
3 Scoop MD2 5 9 3 0 2 14 6
4 Nova MD2 5 7 2 1 2 10 14
5 Weert MD2 5 3 1 0 4 5 21
6 Maastricht MD3 5 0 0 0 5 6 20
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MD4 5 15 5 0 0 50 1
2 Meerssen MD3 5 12 4 0 1 21 10
3 Hockeer MD3 5 9 3 0 2 12 7
4 Nuth MD2 5 6 2 0 3 5 17
5 Scoop MD5 5 3 1 0 4 6 24
6 Nova MD4 5 0 0 0 5 4 39
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Junioren-zaal 
  Jongens ZC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth JC1 6 18 6 0 0 73 7
2 HOD JC2 6 13 4 1 1 30 17
3 HCAS JC1 6 10 3 1 2 17 22
4 Hockeer JC1 4 9 3 0 1 25 6
5 Oranje-Rood JC5 8 9 3 0 5 24 32
6 Cranendonck JC1 6 3 1 0 5 11 46
7 Basko JC2 6 0 0 0 6 4 54
  3e klasse 
  Jongens ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo JD21c 5 15 5 0 0 50 11
2 Nova JD1 6 15 5 0 1 28 17
3 Hockeer JD1 5 12 4 0 1 36 11
4 Nuth JD1 6 9 3 0 3 16 26
5 Tegelen JD2 7 9 3 0 4 17 40
6 Scoop JD2 7 3 1 0 6 13 37
7 Weert JD2 6 0 0 0 6 7 25
  3e klasse 
  Meisjes ZA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen MA3 4 9 3 0 1 15 10
2 Scoop MA3 3 6 2 0 1 9 4
3 Concordia MA2 2 3 1 0 1 6 4
4 Nuth MA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MA1 1 0 0 0 1 0 5
6 Nova MA2 2 0 0 0 2 3 10
  3e klasse 
  Meisjes ZA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen MA3 4 9 3 0 1 15 10
2 Scoop MA3 3 6 2 0 1 9 4
3 Concordia MA2 2 3 1 0 1 6 4
4 Nuth MA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MA1 1 0 0 0 1 0 5
6 Nova MA2 2 0 0 0 2 3 10
  3e klasse 
  Meisjes ZB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MB1 4 9 3 0 1 16 10
2 Nuth MB1 2 6 2 0 0 11 4
3 Hockeer MB2 2 6 2 0 0 9 3
4 Weert MB3 2 3 1 0 1 7 5
5 Nova MB2 4 3 1 0 3 7 17
6 Concordia MB2 0 0 0 0 0 0 0
7 Scoop MB3 4 0 0 0 4 3 14
  3e klasse 
  Meisjes ZC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MC1 6 18 6 0 0 33 7
2 Scoop MC3 8 12 4 0 4 21 23
3 Nova MC4 6 10 3 1 2 15 13
4 Hockeer MC2 6 2 0 2 4 8 20
5 Meerssen MC2 4 1 0 1 3 7 21
  3e klasse 
  Meisjes ZC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Peel en Maas MC1 4 12 4 0 0 30 4
2 Maastricht MC3 4 9 3 0 1 14 7
3 Venlo MC2 4 7 2 1 1 23 10
4 Concordia MC4 4 4 1 1 2 16 21
5 Nuth MC2 2 3 1 0 1 8 9
6 Nova MC5 2 0 0 0 2 4 21
7 Scoop MC4 4 0 0 0 4 6 29
  4e klasse 
  Meisjes ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MD1 4 9 3 0 1 16 9
2 Concordia MD1 2 6 2 0 0 10 1
3 Meerssen MD1 2 6 2 0 0 10 1
4 Maastricht MD4 2 3 1 0 1 7 9
5 Maastricht MD3 2 3 1 0 1 6 10
6 Nova MD2 2 0 0 0 2 5 12
7 Scoop MD2 4 0 0 0 4 2 14
  2e klasse 
  Meisjes ZD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen MD4 4 10 3 1 0 19 7
2 Cranendonck MD2 2 6 2 0 0 14 0
3 Tegelen MD3 2 3 1 0 1 5 5
4 Concordia MD3 2 3 1 0 1 5 7
5 Scoop MD5 2 3 1 0 1 3 11
6 HCAS MD5 2 1 0 1 1 6 7
7 Nuth MD2 4 0 0 0 4 4 19
  5e klasse 
Senioren-zaal 
  Dames ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop D1 6 18 6 0 0 28 3
2 Meerssen D1 6 10 3 1 2 29 15
3 Mierlo D1 6 10 3 1 2 18 19
4 Nuth D1 6 7 2 1 3 12 17
5 Vlijmen D1 8 1 0 1 7 9 42
  3e klasse 
  Dames ZD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze D4 4 9 3 0 1 19 13
2 Blerick D2 2 6 2 0 0 12 5
3 Cranendonck D2 2 6 2 0 0 7 2
4 Eersel D3 4 4 1 1 2 9 11
5 Boxmeer D3 4 3 1 0 3 12 20
6 Nuth D2 4 1 0 1 3 12 20
  3e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  Meisjes Z8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Statistieken
zaterdag 19 januari 2019
Aantal leden (info) 333
Nu online 33
Leden met @ 98,8%
SMS Bereik (teams) 79,0%
Vandaag jarig
  • Jill Arets
  • Laura de Jong
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site