Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
za 23  Jongste Jeugd- & Jun
zo 24  ClubBeloftenTraining
zo 24  SeniorenCompetitieRo
wo 27  CD-LINIE OVERLEG
za 30  Jongste Jeugd- & Jun
zo 31  ClubBeloftenTraining
zo 31  SeniorenCompetitieRo
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
17-3  D1 1-4 Mixed-D1
17-3  H1 3-8 MHC B-H1
16-3  JA1 1-4 Nuene-JA2
16-3  JC1 2-1 Hocke-JC1
16-3  JD1 2-3 HC Or-JD6
16-3  MA1 5-0 H.O.D-MA5
16-3  MA2 1-4 R.H.C-MA2
16-3  MC1 6-0 Sjinb-MC1
16-3  MD-1 0-5 HC No-MD1
10-3  H1 6-6 V.M.H-H1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens ZC1
2.     Meisjes ZC1
3.     Meisjes 6E1
4.     Jongens F1
5.     Meisjes 8E1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Trainingsschema
    vrijdag 22 maart 2019   02:52
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 HCN E
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 HCN E
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 Jada Posthuma HCN E
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Guido Willems HCN 2 - ABC
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Ricardo Trags
Youri Pisters
HCN 1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Pascal Poels
Ralf Steins
HCN 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F1 Angelique Lansu
Mijke Harst
HCN 2 - D
18:15 - 19:15 Meisjes F2 Lieke Keulen HCN 2 - D
19:30 - 20:45 Meisjes C1 Jean-Paul Harst HCN 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Danique Sieben
Dominique Dumont
HCN 1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens A1 Camille Extra HCN 2 - CD
18:30 - 19:45 Jongens C1 HCN 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Jean-Paul Mannens HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Luc Bams HCN 1
19:45 - 21:15 Dames 2 Lars Schiltmans
Roger Broeksmit
HCN 2 - AB
19:45 - 21:15 Meisjes A2 Thijs Gerards HCN 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Oscar Lemmens HCN 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Funkey Gilbert Harst
Jeroen Vanderheijden
HCN E
18:15 - 19:15 INSTROOM Rinke Altink HCN 1 - CD
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Jean-Paul Glaudemans
Puck Bartholomé
HCN 2 - ABC
18:15 - 19:30 Jongens D1 Jean-paul Stijnen
Youri Pisters
HCN 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 HCN 2 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 Jada Posthuma HCN 2 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Guido Willems HCN 2 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes F1 Mijke Harst
Roger Franssen
HCN 2 - D
18:15 - 19:15 Meisjes F2 Angelique Lansu
Lieke Keulen
HCN 2 - D
19:45 - 20:45 Athletics Senioren Bart Bams HCN 2 - ABC
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Fabienne Zopfi
Jillin Verheijen
HCN 2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Stan Cals HCN 1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D2 Dominique Dumont
Noortje Pastoor
HCN 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Lars Schiltmans
Roger Broeksmit
HCN 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Martijn Kockelkoren HCN 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Thijs Gerards HCN 2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes C1 Stan Cals HCN 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 GOALIE MINI Roy Hochstenbach
HCN E
18:30 - 19:30 GOALIE NUL Bart Bams HCN E
18:45 - 20:15 Jongens A1 Camille Extra HCN 2 - CD
18:45 - 20:15 Jongens C1 Arvid Wouters HCN 1 - CD
18:45 - 20:15 Jongens D1 Jean-Paul Harst HCN 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Jean-Paul Mannens
Luc Bams
HCN 1 - AB
19:30 - 20:30 GOALIE TEEN Roy Hochstenbach
Bart Bams
HCN E
20:30 - 21:30 GOALIE SUPER Roy Hochstenbach
Bart Bams
HCN E
20:30 - 22:00 Heren 1 Oscar Lemmens HCN 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Colla Breuers HCN 1 - CD
20:30 - 21:30 Trimhockey HCN 2 - CD
20:30 - 21:30 Veteranen A Jean-Paul Harst
Vincent Vroom
HCN 2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Clubbeloften Kids Bart Bams HCN 2
10:30 - 12:00 Clubbeloften Teen Bart Bams HCN 2
Statistieken
vrijdag 22 maart 2019
Aantal leden (info) 335
Nu online 79
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 78,5%
Vandaag jarig
  • Michelle Gentle
  • Levi Visser
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site