Je bent hier: HCNuthHockeyWedstrijdprogramma
Handige links

Zoeken
Agenda
za 19  ZaalHockeyCompetitie
za 19  WinterMutsTraining 3
zo 20  ZaalHockeyCompetitie
za 26  ZaalHockeyCompetitie
za 26  WinterMutsTraining 4
zo 27  ZaalHockeyCompetitie
za 02  ZaalHockeyCompetitie
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
19-1  ZMC1 6-1 Hocke-MC2
19-1  ZMC1 6-1 HC Sc-MC3
13-1  ZD1 0-3 HC Sc-D1
13-1  ZD1 3-1 VMHC-D1
13-1  ZMA1 0-5 Tegel-MA3
13-1  ZMB1 4-3 HV We-MB3
13-1  ZMB1 7-1 HC No-MB2
13-1  ZMC2 6-5 HC Sc-MC4
13-1  ZMC2 2-4 Hocke-MC1
13-1  ZMD2 2-3 HC Sc-MD5
13-1  ZMD2 0-5 HC Cr-MD2
12-1  ZJD1 0-10 Venlo-JD21
12-1  ZJD1 3-2 HC Sc-JD2
12-1  ZMC1 6-3 HV Me-MC2
12-1  ZMC1 3-1 HC Sc-MC3
12-1  ZMD1 7-3 HC No-MD2
12-1  ZMD1 7-2 Maast-MD4
6-1  ZD1 4-3 HV Me-D1
6-1  ZD1 1-4 HC Sc-D1
6-1  ZJC1 18-2 HC Cr-JC1
6-1  ZJC1 7-0 HC Or-Oran
6-1  ZJD1 4-1 HV We-JD2
6-1  ZJD1 3-5 HC No-JD1
6-1  ZMC1 5-0 HC No-MC4
6-1  ZMC1 7-1 HC Sc-MC3
6-1  ZAALBLOK 0-1 ZAAL-Scoo
6-1  ZAALBLOK 1-8 ZAAL-Vlij
6-1  ZAALBLOK 1-6 ZAAL-Vlij
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens ZC1
2.     Meisjes D1
3.     Meisjes ZC1
4.     Meisjes 6E1
5.     Jongens F1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (2)
  • Persbericht (2)
  • Arbitragecommissie (1)
  • Sponsorcommissie (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


20 januari -- Junioren-zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes ZB1 38060  R.H.C. Concordia MB2  16:10  16:40 HEERLEN
Fluiten: Myrthe Broeksmit (Dames 2) en Stacey Vleugels (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
Meisjes ZB1 38059  HC Scoop MB3  14:30  15:00 HEERLEN
Fluiten: Inge Gubbels (Dames 2) en Brechje de Heij (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
 
Meisjes ZD1 36694  HC Nova MD2  13:40  14:10 HEERLEN
Fluiten: Lotte Lintzen (Meisjes A1) en Lynn Beijnsberger (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes B1
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
Meisjes ZD1 36918  R.H.C. Concordia MD1  12:00  12:30 HEERLEN
Fluiten: Lynn Beijnsberger (Meisjes A1) en Roos van der Zijden (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes B1
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK 38071  ZAAL Scoop MB3 - Concordia MB2  15:50  15:50 HEERLEN
Fluiten: Brechje de Heij (Dames 2) en Myrthe Broeksmit (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27480  ZAAL Heeze D4 - Cranendonck D2  18:20  18:20 HEERLEN
Fluiten: Thijs Gerards (Heren 1) en Leon Gubbels
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36499  ZAAL Concordia MD1 - Nova MD2  13:20  13:20 HEERLEN
Fluiten: Lotte Lintzen (Meisjes A1) en Roos van der Zijden (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes B1
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
Jongens ZC1 39796  H.O.D. JC2 30   13:20  14:20 GRONSVELD
Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
Jongens ZC1 39785  Hockeer JC1 30   12:30  13:30 GRONSVELD
Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1

20 januari -- Senioren-zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames ZD2 27490  HOCKEY HEEZE D4  17:00  17:30 HEERLEN
Fluiten: Thijs Gerards (Heren 1) en Leon Gubbels
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
Dames ZD2 27484  HC Cranendonck D2  18:40  19:10 HEERLEN
Fluiten: Thijs Gerards (Heren 1) en Leon Gubbels
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
Dames ZD1 27367  HC Mierlo D1  14:45  15:15 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
Dames ZD1 27297  HV Meerssen D1  16:25  16:55 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1


Statistieken
zaterdag 19 januari 2019
Aantal leden (info) 333
Nu online 54
Leden met @ 98,8%
SMS Bereik (teams) 79,0%
Vandaag jarig
  • Jill Arets
  • Laura de Jong
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site