Je bent hier: HCNuthHockeyWedstrijdprogramma
Handige links

Zoeken
Agenda
za 23  Jongste Jeugd- & Jun
zo 24  ClubBeloftenTraining
zo 24  SeniorenCompetitieRo
wo 27  CD-LINIE OVERLEG
za 30  Jongste Jeugd- & Jun
zo 31  ClubBeloftenTraining
zo 31  SeniorenCompetitieRo
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
17-3  D1 1-4 Mixed-D1
17-3  H1 3-8 MHC B-H1
16-3  JA1 1-4 Nuene-JA2
16-3  JC1 2-1 Hocke-JC1
16-3  JD1 2-3 HC Or-JD6
16-3  MA1 5-0 H.O.D-MA5
16-3  MA2 1-4 R.H.C-MA2
16-3  MC1 6-0 Sjinb-MC1
16-3  MD-1 0-5 HC No-MD1
10-3  H1 6-6 V.M.H-H1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens ZC1
2.     Meisjes ZC1
3.     Meisjes 6E1
4.     Jongens F1
5.     Meisjes 8E1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


23 maart -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 49633  HC Oranje Rood MA8    10:15  11:00   info
Fluiten: Evelien Rossen (Dames 2) en Jillin Verheijen (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2
Veld 2
 
Meisjes D1 54928  H.O.D. MD1    12:15  13:00   info
Fluiten: Lynn Beijnsberger (Meisjes A1) en Hilde Dellevoet (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes A1
Veld 1
Meisjes D2 55449  R.H.C. Concordia MD5    08:45  09:30   info
Fluiten: Iris Ahrens (Meisjes A1) en Sanne de Backer (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes A1
Veld 1
 
Jongens A1 47841  Hockey Geldrop JA2    12:15  13:00   info
Fluiten: Jeroen Vanderheijden (Veteranen A) en Afranina Lissone (Trainingsleden)
Arbitrage: Veteranen A
Veld 2
 
Jongens C1 48281  Sjinborn JC1    10:30  11:15   info
Fluiten: Mart van der Vleuten (Jongens A1) en Jesse van der Zijden (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Veld 1
 
Meisjes A2 50089  HC Cranendonck MA2 40   11:35  13:00 uit -   info
 
Meisjes C1 54186  HC Oranje Rood MC6 50   12:40  14:15 uit -   info
Meisjes C2 53524  HC Scoop MC4 30   15:00  16:00 uit -   info
 
Jongens D1 49057  HC Mierlo JD1 60   08:45  10:30 uit -   info

23 maart -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes F1 43897  HC Scoop MF2    09:00  09:30   info
Fluiten: Job Achterberg (Jongens C1 ) en Jesper Kiel (Jongens C1 )
Arbitrage: Jongens C1
Veld 2A
Meisjes F2 56822  Maastrichtse Hockey Club MHC MF7    09:00  09:30   info
Fluiten: Casper Achterberg (Jongens C1 ) en Koen Brorens (Jongens C1 )
Arbitrage: Jongens C1
Veld 2C
 
Jongens 6E1 47099  HV Weert JE2    09:00  09:30   info
Fluiten: Arnout Opfergelt (Jongens C1 )
Arbitrage: Jongens C1
E veld
 
Meisjes 6E1 42176  Maastrichtse Hockey Club MHC ME3 30   08:00  09:00 uit -   info
Meisjes 6E2 42933  HV Meerssen ME3 30   08:15  09:15 uit -   info


Statistieken
vrijdag 22 maart 2019
Aantal leden (info) 335
Nu online 64
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 78,5%
Vandaag jarig
  • Michelle Gentle
  • Levi Visser
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site