Je bent hier: HCNuthActiviteitenAgenda
Handige links

Zoeken
Agenda
za 26  Jongste Jeugd- & Jun
zo 27  ClubBeloftenTraining
za 03  Jongste Jeugd- & Jun
zo 04  ClubBeloftenTraining
wo 07  ALV
za 10  Jongste Jeugd- & Jun
zo 11  ClubBeloftenTraining
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
20-9  D1 2-2 M.H.C-D1
20-9  DJ1 0-2 HOCKE-DJ2
20-9  DJ2 0-1 H.O.D-DJ3
20-9  HJ1 2-3 HC No-HJ1
20-9  HVA 8-2 HC No-H35A
19-9  JC1 0-5 H.O.D-JC1
19-9  MA1 3-0 HC Cr-MA1
19-9  MB1 6-3 Sjinb-MB1
19-9  MB2 3-0 HC No-MB5
19-9  MD-1 4-0 H.V. -MD1
19-9  MD2 1-3 Maast-MD3
13-9  D1 2-3 Hocke-D1
13-9  DJ2 4-0 HOCKE-DJ2
13-9  HJ1 2-3 Hocke-HJ1
13-9  HVA 6-2 HC Sc-H35A
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1
2.     Meisjes D1
3.     Veteranen A
4.     Meisjes A1
5.     Meisjes B1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Agenda

SEPTEMBER 
za 26   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 4        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 27   ClubBeloftenTraining 4        
  09:00 - 12:00  Hele Complex,Veld E (Miniveld),Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 

OKTOBER 
za 3   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 5        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 4   ClubBeloftenTraining 5        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Veld E (Miniveld),Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
wo 7   ALV        
  20:00 - 22:00  Clubhuis
 
za 10   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 11   ClubBeloftenTraining 6        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
za 17   JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  10:30 - 17:00  Hele Complex
 
za 24   FROCKEY TECHNO DAY 20        
  10:00 - 15:00  Veld E (Miniveld),Zandveld
Welke Tophockeyer Weet HC Nuth Nu Weer Te Strikken?
Wij Weten Het: volgt

Voor alle HCN E-jeugd t/m. B-jeugd.

 ????     E6- t/m. E8-jeugd
+1:15   Fotosessie & Handtekeningen
+0:30   Pauze
+0:30   D-, C- & B-jeugd 
+1:30   Fotosessie & Handtekeningen
+0:30   Afscheid
 
zo 25   ClubBeloftenTraining 7        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
za 31   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 1 (6)        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 

NOVEMBER 
zo 1   ClubBeloftenTraining 8        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
za 7   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 2 (7)        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 8   ClubBeloftenTraining 9        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
za 14   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 3 (8)        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 15   ClubBeloftenTraining 10        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
za 21   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 4 (9)        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 22   ClubBeloftenTraining 11        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 
za 28   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 5 (10)        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 29   ClubBeloftenTraining 12        
  09:00 - 12:00  Hoofdveld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Stijn Renders / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Marijn de Keyser en meer.
 

DECEMBER 
za 5   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 5   trEning        
  10:30 - 11:30  Veld E (Miniveld)
 
za 5   Draining        
  11:30 - 12:30  Veld E (Miniveld),Zandveld
 
zo 6   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 1        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 12   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 2        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 12   trEning        
  10:30 - 11:30  Veld E (Miniveld)
 
za 12   Draining        
  11:30 - 12:30  Veld E (Miniveld),Zandveld
 
za 19   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 3        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 19   trEning        
  10:30 - 11:30  Veld E (Miniveld)
 
za 19   Draining        
  11:30 - 12:30  Veld E (Miniveld),Zandveld
 
zo 20   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 4        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 

JANUARI 
za 2   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 5        
  09:00 - 20:00  Hele Complex,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
zo 3   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 6        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 9   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 7        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 16   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 8        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 23   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 9        
  09:00 - 20:00  Hele Complex,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 30   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 10        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 

FEBRUARI 
za 6   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 11        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
za 27   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 12        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 
zo 28   Junioren ZaalCompetieWedstrijd 13        
  09:00 - 20:00  Elders,Sporthal A Gene Bek (Heerlen, Bekkerveld)
 

MAART 
za 6   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 1        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 13   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 2        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 20   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 3        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 27   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 4        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 

APRIL 
za 3   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 10   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 5        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 17   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 6        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 24   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 7        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 

MEI 
za 1   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 8   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
do 13   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 15   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 8        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 22   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 29   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 9        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 

JUNI 
za 5   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 10        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 

Statistieken
zaterdag 26 september 2020
Aantal leden (info) 283
Nu online 57
Leden met @ 99,3%
SMS Bereik (teams) 80,2%
Vandaag jarig
  • Sergio Gianotten
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site