Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
wo 08  OefenMatch: D1 - HJ1
za 11  ZomerBidonTraining 1
ma 13  Bovelander HockeyKam
za 18  ZomerBidonTraining 2
za 25  ZomerBidonTraining 3
za 01  ZomerBidonTraining 4
za 08  ZomerBidonTraining 5
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     meisjes A1 zaal
2.     Jongens B1
3.     Dames 2
4.     Meisjes A1
5.     Meisjes A2

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 10 30 10 0 0 74 14 0
2 Heesch D1 10 19 6 1 3 55 18 0
3 Deurne D1 10 19 6 1 3 37 19 0
4 Tegelen D1 10 19 6 1 3 26 11 0
5 Overbetuwe D1 9 12 4 0 5 16 20 0
6 Berlicum D1 10 12 4 0 6 23 28 0
7 Nuth D1 10 11 3 2 5 24 26 0
8 Mierlo D1 10 11 3 2 5 14 32 0
9 Druten D1 9 9 3 0 6 20 41 0
10 Vlijmen D1 10 1 0 1 9 7 87 0
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Deurne D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Mierlo D1 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Heesch D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Druten D1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Vlijmen D1 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Tegelen D1 1 0 0 0 1 1 3 0
8 Berlicum D1 1 0 0 0 1 2 5 0
9 Cranendonck D1 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Nuth D1 1 0 0 0 1 0 8 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heeze D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Horst D4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maastricht D7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood D13 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H1 10 28 9 1 0 47 20 0
2 Deurne H1 10 24 8 0 2 45 19 0
3 Nova H1 10 24 7 3 0 38 11 0
4 Meerssen H1 10 19 6 1 3 35 21 0
5 Peel en Maas H1 10 18 6 0 4 31 20 0
6 Berlicum H1 10 12 4 0 6 32 25 0
7 Nuth H1 10 12 4 0 6 25 43 0
8 Eersel H1 10 7 2 1 7 18 34 0
9 Cranendonck H1 10 3 1 0 9 8 35 0
10 Heesch H1 10 0 0 0 10 4 55 0
  4e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Horst H3 10 25 8 1 1 56 12 0
2 Sjinborn H2 10 25 8 1 1 55 18 0
3 Oss H5 10 18 6 0 4 42 30 0
4 Civicum H3 10 9 3 0 7 22 52 0
5 Mierlo H1 10 9 3 0 7 23 55 0
6 Gemert H4 10 3 1 0 9 17 48 0
  Res. 4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova HA 10 27 9 0 1 36 22 0
2 Scoop HA 10 24 8 0 2 53 23 0
3 Hockeer HA 10 19 6 1 3 24 17 0
4 Maastricht HB 10 10 3 1 6 19 32 0
5 Nuth HA 10 9 3 0 7 26 37 0
6 Nova HB 10 0 0 0 10 14 41 0
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maastricht JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Meerssen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eersel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maastricht JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 1 0
2 Venlo MA2 5 11 3 2 0 17 8 0
3 HCAS MA2 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Tegelen MA2 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Nuth MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Mierlo MA3 5 5 1 2 2 8 16 0
7 Oranje-Rood MA7 5 2 0 2 3 6 23 0
8 Deurne MA2 5 1 0 1 4 5 25 0
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 1 0
2 Venlo MA2 5 11 3 2 0 17 8 0
3 HCAS MA2 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Tegelen MA2 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Nuth MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Mierlo MA3 5 5 1 2 2 8 16 0
7 Oranje-Rood MA7 5 2 0 2 3 6 23 0
8 Deurne MA2 5 1 0 1 4 5 25 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maastricht MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meerssen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nova MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hockeer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maastricht MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maastricht MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nova MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Scoop MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sjinborn MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Meerssen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nova MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sjinborn MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens F mix 
    1e klasse 
  Jongens F1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
Junioren-zaal 
  Jongens B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD JB2 12 31 10 1 1 65 22 0
2 Venlo JB2 10 24 8 0 2 58 16 0
3 Nuth JB1 10 19 6 1 3 41 19 0
4 Hockeer JB1 10 15 5 0 5 23 42 0
5 Nova JB1 10 9 3 0 7 17 36 0
6 Heeze JB2 10 7 2 1 7 19 50 0
7 Oranje-Rood JB6 10 1 0 1 9 14 52 0
  3e klasse 
  Jongens C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD JC1 12 34 11 1 0 109 17 0
2 Mierlo JC1 12 31 10 1 1 69 17 0
3 Geldrop JC2 12 18 6 0 6 46 39 0
4 Nuth JC1 12 17 5 2 5 25 34 0
5 Oranje-Rood JC5 12 12 4 0 8 29 73 0
6 Hockeer JC1 12 10 3 1 8 37 72 0
7 Deurne JC1 12 1 0 1 11 16 79 0
  2e klasse 
  meisjes A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 12 31 10 1 1 56 18 0
2 Oranje-Rood MA6 10 17 5 2 3 34 25 0
3 HCAS MA2 10 16 5 1 4 39 21 0
4 Cranendonck MA2 12 11 3 2 7 20 38 0
5 HOD MA5 10 2 0 2 8 11 58 0
  3e klasse 
  meisjes A2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MA3 10 25 8 1 1 46 19 0
2 Nuth MA2 10 19 6 1 3 22 13 0
3 Weert MA3 10 16 5 1 4 27 26 0
4 Peel en Maas MA1 10 14 4 2 4 30 33 0
5 Tegelen MA3 10 12 4 0 6 25 30 0
6 Nuenen MA3 10 1 0 1 9 18 47 0
  3e klasse 
  meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MC2 12 28 9 1 2 44 21 0
2 Sjinborn MC1 10 22 7 1 2 39 18 0
3 Scoop MC2 10 16 5 1 4 26 24 0
4 Nova MC2 10 15 4 3 3 29 27 0
5 Nuth MC1 10 13 4 1 5 28 26 0
6 Hockeer MC1 10 10 3 1 6 22 31 0
7 Concordia MC2 10 0 0 0 10 12 53 0
  2e klasse 
  meisjes C2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD MC6 12 31 10 1 1 57 27 0
2 HCAS MC4 12 29 9 2 1 48 19 0
3 Oranje-Rood MC10 12 18 5 3 4 37 34 0
4 Scoop MC4 12 17 5 2 5 46 35 0
5 Nuth MC2 12 12 3 3 6 30 52 0
6 Basko MC7 12 9 3 0 9 25 53 0
7 Geldrop MC5 12 3 0 3 9 22 45 0
  5e klasse 
  meisjes D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MD2 10 28 9 1 0 50 14 0
2 Nova MD3 10 17 5 2 3 36 26 0
3 Hockeer MD2 10 17 5 2 3 36 45 0
4 Meerssen MD3 10 14 4 2 4 33 32 0
5 Blerick MD3 10 11 3 2 5 17 27 0
6 Scoop MD4 12 10 3 1 8 39 49 0
7 Nuth MD1 10 6 2 0 8 24 42 0
  4e klasse 
Senioren-zaal 
  Dames 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop D1 10 28 9 1 0 57 10 0
2 Meerssen D1 10 23 7 2 1 27 11 0
3 Mierlo D1 10 15 5 0 5 24 30 0
4 Nuth D1 10 11 3 2 5 22 32 0
5 Sjinborn D1 10 10 3 1 6 25 41 0
6 Vlijmen D1 10 0 0 0 10 17 48 0
  3e klasse 
  Dames 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck D2 12 31 10 1 1 48 18 0
2 Blerick D2 10 22 7 1 2 29 18 0
3 Maastricht D4 12 12 4 0 8 39 42 0
4 Tegelen D2 10 12 4 0 6 26 30 0
5 Nuth D2 10 3 1 0 9 20 54 0
  3e klasse 

Statistieken
woensdag 8 juli 2020
Aantal leden (info) 284
Nu online 60
Leden met @ 99,3%
SMS Bereik (teams) 77,1%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



HOCKEY.NL
KNHB Naar de KNHB site