Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 28  ClubBeloftenTraining
zo 28  Senioren InhaalCompe
zo 05  ClubBeloftenTraining
zo 05  SeniorenCompetitieRo
di 07  ♀BASr-LIJN 2019-2020
za 11  Jongste Jeugd- & Jun
zo 12  ClubBeloftenTraining
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
20-4  D1 4-1 MHC U-D1
19-4  HVA 3-4 Hocke-HA
14-4  D1 1-3 MHCV-D1
14-4  D2 4-5 Don Q-D10
14-4  H1 0-2 Tegel-H1
14-4  HVA 1-2 HC No-HA
13-4  JA1 1-1 HC No-JA2
13-4  JC1 4-0 HC Or-Oran
13-4  JD1 1-10 HV Me-JD1
13-4  MA1 4-0 R.H.C-MA3
13-4  MA2 2-2 Maast-MA4
13-4  MC1 3-4 HC Sc-MC3
13-4  MC2 1-3 R.H.C-MC4
13-4  MD-1 0-4 R.H.C-MD1
13-4  MD2 3-3 HOCKE-MD2
11-4  MC2 2-4 HC No-MC4
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens ZC1
2.     Meisjes ZC1
3.     Meisjes 6E1
4.     Jongens F1
5.     Meisjes 8E1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (7)
  • Persbericht (2)
  • Goalie College Nuth (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Sjinborn D1 17 46 15 1 1 102 14
2 Venray D1 17 43 14 1 2 93 35
3 DVS D1 17 42 13 3 1 92 32
4 Deurne D1 17 34 11 1 5 56 21
5 Heesch D1 17 33 10 3 4 61 29
6 Dommel D1 17 23 7 2 8 32 57
7 Berlicum D1 17 22 6 4 7 41 45
8 Nuth D1 17 16 5 1 11 34 56
9 Cranendonck D1 17 16 5 1 11 31 69
10 Udenhout D1 17 13 5 1 11 45 76
11 Vlijmen D1 17 6 2 0 15 20 78
12 Liempde D1 17 0 0 0 17 12 107
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray D1 1 3 1 0 0 8 3
2 Cranendonck D1 1 3 1 0 0 3 2
3 Udenhout D1 1 3 1 0 0 2 1
4 Doetinchem D1 1 1 0 1 0 1 1
5 Heesch D1 1 1 0 1 0 1 1
6 Druten D1 1 0 0 0 1 2 3
7 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 1 2
8 Nuth D1 1 0 0 0 1 3 8
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldrop D5 4 10 3 1 0 21 11
2 Don Quishoot D10 4 9 3 0 1 19 13
3 Venray D2 4 7 2 1 1 9 11
4 Horst D4 4 5 1 2 1 10 10
5 Nuth D2 4 3 1 0 3 12 13
6 Heeze D3 4 0 0 0 4 9 22
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H1 17 47 15 2 0 98 29
2 Bemmel H1 17 34 10 4 3 61 25
3 Boxmeer H1 17 32 10 2 5 78 47
4 MOP H1 17 32 10 2 5 69 45
5 Oirschot H1 17 28 9 1 7 47 42
6 DVS H1 17 27 8 3 6 64 48
7 HOCO H1 17 26 8 2 7 49 47
8 Tegelen H1 17 22 7 1 9 48 56
9 Dommel H1 17 18 6 0 11 51 81
10 Nuth H1 17 11 3 2 12 42 65
11 Nova H1 17 11 3 2 12 28 80
12 Son H1 17 7 2 1 14 35 105
  3e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty H1 1 3 1 0 0 8 1
2 Horst H1 1 3 1 0 0 5 0
3 Bemmel H1 1 3 1 0 0 6 3
4 Meerssen H1 1 3 1 0 0 4 1
5 Oirschot H1 1 3 1 0 0 3 0
6 Berlicum H1 1 3 1 0 0 4 3
7 Bommelerwaard H1 1 1 0 1 0 2 2
8 DVS H1 1 1 0 1 0 2 2
9 Wijchen H1 1 0 0 0 1 3 4
10 Tegelen H1 1 0 0 0 1 3 6
11 Nova H1 1 0 0 0 1 1 4
12 Dommel H1 1 0 0 0 1 0 3
13 Nuth H1 1 0 0 0 1 0 5
14 Vlijmen H1 1 0 0 0 1 1 8
  Silvercup - KO 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer HA 13 29 9 2 2 50 20
2 Scoop HB 13 28 9 1 3 48 27
3 Nova HA 15 26 8 2 5 42 29
4 Nuth HA 13 20 6 2 5 41 26
5 Maastricht HA 14 18 5 3 6 33 28
6 Nova HB 14 13 3 4 7 24 40
7 Scoop HA 14 3 1 0 13 13 81
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldrop JA2 5 15 5 0 0 39 5
2 Nuth JA1 5 7 2 1 2 11 9
3 Nuenen JA2 5 6 2 0 3 21 22
4 Nova JA2 5 4 2 1 2 14 20
5 HOD JA2 4 3 2 0 2 12 10
6 Basko JA2 4 0 0 0 4 2 33
  3e klasse 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth JC1 5 15 5 0 0 41 6
2 Oranje-Rood JC4 5 12 4 0 1 21 12
3 Maastricht JC3 5 9 3 0 2 9 24
4 Hockeer JC1 5 3 1 0 4 6 13
5 Cranendonck JC1 5 3 1 0 4 10 20
6 Sjinborn JC1 5 3 1 0 4 4 16
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo JD1 5 15 5 0 0 23 4
2 Meerssen JD1 5 8 2 2 1 26 15
3 Helmond JD2 5 7 2 1 2 11 12
4 Deurne JD1 5 7 2 1 2 14 19
5 Oranje-Rood JD6 5 5 1 2 2 12 20
6 Nuth JD1 5 0 0 0 5 6 22
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 0
2 Concordia MA3 5 9 3 0 2 10 12
3 Nova MA3 5 6 2 0 3 17 12
4 Scoop MA5 5 6 2 0 3 11 21
5 Oranje-Rood MA8 5 6 2 0 3 9 27
6 HOD MA5 5 3 1 0 4 4 13
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MA2 5 13 4 1 0 15 7
2 HOD MA3 5 11 3 2 0 23 4
3 Basko MA2 5 6 1 3 1 8 8
4 Maastricht MA4 5 5 1 2 2 9 17
5 Cranendonck MA2 5 3 1 0 4 10 19
6 Nuth MA2 5 2 0 2 3 5 15
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MB5 10 25 8 1 1 42 11
2 Eersel MB2 10 19 6 1 3 40 22
3 Nuth MB1 10 19 6 1 3 31 29
4 Geldrop MB4 10 11 3 2 5 34 30
5 HOD MB4 10 8 2 2 6 12 26
6 Sjinborn MB2 10 4 1 1 8 17 58
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko MC3 5 13 4 1 0 19 5
2 Concordia MC2 5 10 3 1 1 21 5
3 Scoop MC3 5 7 2 1 2 15 15
4 Nuth MC1 5 6 2 0 3 19 11
5 Sjinborn MC1 5 5 1 2 2 6 13
6 Oranje-Rood MC6 5 1 0 1 4 4 35
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht MC3 5 13 4 1 0 19 5
2 Nova MC4 5 8 2 2 1 9 10
3 Meerssen MC2 5 7 2 1 2 14 8
4 Concordia MC4 5 6 2 0 3 9 16
5 Scoop MC4 5 6 1 3 1 11 11
6 Nuth MC2 5 1 0 1 4 6 18
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova MD1 5 15 5 0 0 17 3
2 Meerssen MD1 5 12 4 0 1 19 8
3 Concordia MD1 5 7 2 1 2 11 6
4 HOD MD1 5 7 2 1 2 11 15
5 Nuth MD1 5 1 0 1 4 4 17
6 Weert MD1 5 1 0 1 4 3 16
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop MD3 5 15 5 0 0 34 9
2 Heeze MD2 5 10 3 1 1 21 8
3 Hockeer MD3 5 9 3 0 2 29 15
4 Nuth MD2 5 4 1 1 3 14 21
5 Concordia MD5 5 4 1 1 3 11 23
6 Nova MD4 5 1 0 1 4 4 37
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Junioren-zaal 
  Jongens ZC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth JC1 12 36 12 0 0 117 14
2 Hockeer JC1 12 25 8 1 3 52 29
3 HOD JC2 12 20 6 2 4 45 33
4 Oranje-Rood JC5 12 18 6 0 6 40 46
5 Cranendonck JC1 12 14 4 2 6 41 64
6 HCAS JC1 12 10 3 1 8 23 55
7 Basko JC2 12 0 0 0 12 13 90
  3e klasse 
  Jongens ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo JD21c 12 30 10 0 2 109 34
2 Hockeer JD1 12 30 10 0 2 81 24
3 Nova JD1 12 24 8 0 4 56 51
4 Nuth JD1 12 15 5 0 7 35 56
5 Tegelen JD2 12 12 4 0 8 28 65
6 Scoop JD2 11 6 2 0 9 27 55
7 Weert JD2 11 6 2 0 9 15 66
  3e klasse 
  Meisjes ZA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen MA3 10 27 9 0 1 49 20
2 Concordia MA2 10 18 6 0 4 34 18
3 Nuth MA2 10 16 5 1 4 20 22
4 Scoop MA3 10 14 4 2 4 22 20
5 Nova MA2 10 7 2 1 7 17 37
6 Nuth MA1 10 6 2 0 8 18 43
  3e klasse 
  Meisjes ZA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tegelen MA3 10 27 9 0 1 49 20
2 Concordia MA2 10 18 6 0 4 34 18
3 Nuth MA2 10 16 5 1 4 20 22
4 Scoop MA3 10 14 4 2 4 22 20
5 Nova MA2 10 7 2 1 7 17 37
6 Nuth MA1 10 6 2 0 8 18 43
  3e klasse 
  Meisjes ZB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MB1 12 31 10 1 1 53 19
2 Cranendonck MB1 12 27 9 0 3 51 27
3 Concordia MB2 12 26 8 2 2 45 32
4 Hockeer MB2 12 22 7 1 4 37 30
5 Scoop MB3 12 7 2 1 9 20 37
6 Nova MB2 11 4 1 1 9 20 58
7 Weert MB3 11 3 1 0 10 18 41
  3e klasse 
  Meisjes ZC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MC1 12 36 12 0 0 77 13
2 Nova MC4 12 19 6 1 5 31 44
3 Scoop MC3 12 18 6 0 6 34 36
4 Hockeer MC2 12 8 2 2 8 19 43
5 Meerssen MC2 12 7 2 1 9 29 54
  3e klasse 
  Meisjes ZC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Peel en Maas MC1 12 36 12 0 0 81 17
2 Maastricht MC3 12 25 8 1 3 48 28
3 Venlo MC2 12 22 7 1 4 65 31
4 Nuth MC2 12 19 6 1 5 40 30
5 Concordia MC4 12 13 4 1 7 40 48
6 Scoop MC4 12 7 2 1 9 27 61
7 Nova MC5 12 1 0 1 11 15 101
  4e klasse 
  Meisjes ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meerssen MD1 12 36 12 0 0 80 15
2 Nuth MD1 12 30 10 0 2 61 27
3 Concordia MD1 12 21 7 0 5 37 22
4 Maastricht MD4 12 18 6 0 6 27 39
5 Nova MD2 12 9 3 0 9 24 56
6 Scoop MD2 12 6 2 0 10 13 45
7 Maastricht MD3 12 6 2 0 10 26 64
  2e klasse 
  Meisjes ZD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MD2 12 33 11 0 1 62 23
2 Tegelen MD4 12 28 9 1 2 64 26
3 Concordia MD3 12 24 8 0 4 55 35
4 HCAS MD5 12 16 5 1 6 38 41
5 Tegelen MD3 12 15 5 0 7 25 36
6 Scoop MD5 12 9 3 0 9 17 57
7 Nuth MD2 12 0 0 0 12 17 60
  5e klasse 
Senioren-zaal 
  Dames ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop D1 8 22 7 1 0 41 7
2 Mierlo D1 8 14 4 2 2 25 24
3 Meerssen D1 8 13 4 1 3 35 26
4 Nuth D1 8 7 2 1 5 15 26
5 Vlijmen D1 8 1 0 1 7 9 42
  3e klasse 
  Dames ZD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck D2 10 28 9 1 0 41 15
2 Blerick D2 10 20 6 2 2 42 32
3 Heeze D4 10 19 6 1 3 36 27
4 Eersel D3 10 10 3 1 6 24 35
5 Boxmeer D3 10 9 3 0 7 30 42
6 Nuth D2 10 1 0 1 9 21 43
  3e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  Meisjes Z8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Statistieken
zondag 21 april 2019
Aantal leden (info) 336
Nu online 68
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 78,9%
Vandaag jarig
  • Pieke Harst
  • Mariska Trags
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site