Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 27  ClubBeloftenTraining
za 03  Jongste Jeugd- & Jun
zo 04  ClubBeloftenTraining
wo 07  ALV
za 10  Jongste Jeugd- & Jun
zo 11  ClubBeloftenTraining
za 17  JuniorenCompetitieIn
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
27-9  HVA 0-2 Maast-H35B
26-9  JC1 6-6 Maast-JC1
26-9  MA1 3-1 H.V. -MA1
26-9  MB1 5-0 H.V. -MB2
26-9  MB2 1-1 HC De-Delt
26-9  MC1 16-1 HV We-MC3
26-9  MD-1 1-1 Maast-MD5
26-9  MD2 2-2 R.H.C-MD3
20-9  D1 2-2 M.H.C-D1
20-9  DJ1 0-2 HOCKE-DJ2
20-9  DJ2 0-1 H.O.D-DJ3
20-9  HJ1 2-3 HC No-HJ1
20-9  HVA 8-2 HC No-H35A
19-9  JC1 0-5 H.O.D-JC1
19-9  MA1 3-0 HC Cr-MA1
19-9  MB1 6-3 Sjinb-MB1
19-9  MB2 3-0 HC No-MB5
19-9  MD-1 4-0 H.V. -MD1
19-9  MD2 1-3 Maast-MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1
2.     Meisjes B1
3.     Meisjes A1
4.     Meisjes D1
5.     Veteranen A

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D1 3 9 3 0 0 18 6 0
2 Deurne D1 3 7 2 1 0 10 4 0
3 Hilvarenbeek D1 3 6 2 0 1 12 3 0
4 Vlijmen D1 3 4 1 1 1 10 13 0
5 Druten D1 3 4 1 1 1 5 9 0
6 Nuth D1 3 1 0 1 2 5 8 0
7 Berlicum D1 3 1 0 1 2 6 11 0
8 Mierlo D1 3 1 0 1 2 5 17 0
  4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth DJ2 3 6 2 0 1 10 5 0
2 Geldrop DJ1 2 6 2 0 0 5 2 0
3 HOD DJ3 3 6 2 0 1 5 4 0
4 Cranendonck DJ1 3 3 1 0 2 9 6 0
5 Heeze DJ2 3 3 1 0 2 3 11 0
6 Nuth DJ1 2 0 0 0 2 4 8 0
  4e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth DJ2 3 6 2 0 1 10 5 0
2 Geldrop DJ1 2 6 2 0 0 5 2 0
3 HOD DJ3 3 6 2 0 1 5 4 0
4 Cranendonck DJ1 3 3 1 0 2 9 6 0
5 Heeze DJ2 3 3 1 0 2 3 11 0
6 Nuth DJ1 2 0 0 0 2 4 8 0
  4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldrop HJ1 3 6 2 0 1 12 5 0
2 Gemert HJ1 3 6 2 0 1 11 9 0
3 Nova HJ1 3 6 2 0 1 10 8 0
4 Nuth HJ1 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Geel-Zwart HJ1 3 3 1 0 2 10 13 0
6 Weert HJ1 3 3 1 0 2 5 12 0
  4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth H35A 3 9 3 0 0 19 4 0
2 Hockeer H35A 3 7 2 1 0 10 5 0
3 Maastricht H35B 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Scoop H35A 3 3 1 0 2 7 10 0
5 Nova H35A 3 3 1 0 2 8 15 0
6 Nova H35B 3 0 0 0 3 2 12 0
  4e klasse 
Junioren 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD JC1 3 9 3 0 0 18 1 0
2 Weert JC1 3 9 3 0 0 9 4 0
3 Oranje-Rood JC3 4 7 2 1 1 15 10 0
4 Scoop JC1 4 3 1 0 3 8 17 0
5 Nuth JC1 4 2 0 2 2 10 17 0
6 Maastricht JC1 4 1 0 1 3 14 25 0
  1e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 4 12 4 0 0 12 2 0
2 Cranendonck MA1 4 9 3 0 1 11 7 0
3 Oranje-Rood MA5 4 7 2 1 1 12 7 0
4 HCAS MA3 4 2 0 2 2 5 10 0
5 Heeze MA2 4 2 0 2 2 4 11 0
6 Hockeer MA1 4 1 0 1 3 5 12 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MB1 4 12 4 0 0 16 4 0
2 Delta Venlo MB5 4 8 2 2 0 14 5 0
3 Hockeer MB2 4 6 2 0 2 5 13 0
4 Weert MB3 4 5 1 2 1 3 5 0
5 Sjinborn MB1 4 2 0 2 2 6 10 0
6 Scoop MB3 4 0 0 0 4 2 9 0
  4e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MB3 4 12 4 0 0 20 1 0
2 Weert MB4 4 9 3 0 1 15 5 0
3 Delta Venlo MB8 4 7 2 1 1 14 5 0
4 Nuth MB2 4 7 2 1 1 13 4 0
5 Nova MB5 4 0 0 0 4 1 21 0
6 Scoop MB5 4 0 0 0 4 4 31 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MC1 3 9 3 0 0 45 1 0
2 Oranje-Rood MC9 2 3 1 0 1 16 5 0
3 Weert MC3 2 3 1 0 1 18 16 0
4 Nova MC4 3 0 0 0 3 2 59 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MD1 4 10 3 1 0 17 1 0
2 Nova MD2 4 9 3 0 1 15 5 0
3 Maastricht MD5 4 7 2 1 1 7 6 0
4 Hockeer MD1 4 6 2 0 2 15 8 0
5 Maastricht MD4 4 3 1 0 3 2 12 0
6 Scoop MD3 4 0 0 0 4 2 26 0
  3e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MD3 4 12 4 0 0 24 2 0
2 Hockeer MD2 4 12 4 0 0 15 3 0
3 Nuth MD2 4 4 1 1 2 11 9 0
4 Concordia MD3 4 4 1 1 2 10 14 0
5 Nova MD3 4 3 1 0 3 10 11 0
6 Scoop MD4 4 0 0 0 4 2 33 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens F1 
    1e klasse 
  Jongens F2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 

Statistieken
zondag 27 september 2020
Aantal leden (info) 283
Nu online 4
Leden met @ 99,3%
SMS Bereik (teams) 80,2%
Vandaag jarig
  • Eline Sieben
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site