Je bent hier: HCNuthHockeyWedstrijdprogramma
Handige links

Zoeken
Agenda
za 25  WinterMutsTraining 4
do 30  HC Nuth SpelRegelAvo
za 01  WinterMutsTraining 5
do 06  HC Nuth SpelRegelAvo
za 08  WinterMutsTraining 6
wo 12  HC NUTH Examen Clubs
wo 12  HC NUTH Examen Clubs
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
25-1  zMA2 2-1 HV We-MA3
19-1  zD2 1-6 Hocke-D2
19-1  zD2 0-5 HC Cr-D2
19-1  zJB1 4-0 HC No-JB1
19-1  zJB1 1-1 H.O.D-JB2
19-1  zMA1 3-1 HCAS-MA2
19-1  zMA1 5-1 HC Cr-MA2
19-1  zMA2 3-2 Hocke-MA1
19-1  zMA2 0-3 V.M.H-MA3
19-1  zMC1 4-1 H.V. -MC1
19-1  zMC1 3-0 R.H.C-MC2
18-1  zJC1 1-6 HC Mi-JC1
18-1  zJC1 2-2 M.H.C-JC1
18-1  zMC2 0-9 HCAS-MC4
18-1  zMC2 2-9 H.O.D-MC6
12-1  zD2 4-3 Maast-D4
12-1  zD2 1-4 Tegel-D2
12-1  zJB1 2-6 Venlo-JB2
12-1  zJB1 4-0 HC Or-Oran
12-1  zJC1 2-1 Hocke-JC2
12-1  zJC1 1-5 HC Mi-JC1
12-1  zMA2 3-1 Nuene-MA3
12-1  zMA2 0-1 Hocke-MA1
12-1  zMD1 0-7 HC No-MD3
12-1  zMD1 1-2 Hocke-MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     meisjes A1 zaal
2.     Jongens B1
3.     Dames 2
4.     Meisjes A1
5.     Jongens B1 zaal

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


26 januari -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 27484  ZAAL Sjinborn D1 - Vlijmen D1  13:30  13:30 HEERLEN
Fluiten: Afranina Lissone en Fabiënne van Ierland (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2 zaal
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27472  ZAAL Sjinborn D1 - Mierlo D1  16:00  16:00 HEERLEN
Fluiten: Afranina Lissone en Eva Weustink (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2 zaal
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27498  ZAAL Vlijmen D1 - Meerssen D1  15:10  15:10 HEERLEN
Fluiten: Stacey Vleugels (Dames 2) en Afranina Lissone
Arbitrage: Dames 2 zaal
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1

26 januari -- Junioren-zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
meisjes D1 zaal 33195  H.V. HOCKEER MD2 35   08:45  09:50 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
meisjes D1 zaal 33635  R.H.C. Concordia MD2 35   07:55  09:00 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1

26 januari -- Senioren-zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 27448  HV Meerssen D1  16:20  16:50 HEERLEN
Fluiten: Eva Weustink (Dames 2) en Afranina Lissone
Arbitrage: Dames 2 zaal
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 27460  HC Mierlo D1  13:50  14:20 HEERLEN
Fluiten: Fabiënne van Ierland (Dames 2) en Afranina Lissone
Arbitrage: Dames 2 zaal
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1


Statistieken
zaterdag 25 januari 2020
Aantal leden (info) 290
Nu online 44
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,3%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site