Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
do 23  Bestuursvergadering
za 25  WinterMutsTraining 4
do 30  HC Nuth SpelRegelAvo
za 01  WinterMutsTraining 5
do 06  HC Nuth SpelRegelAvo
za 08  WinterMutsTraining 6
wo 12  HC NUTH Examen Clubs
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
19-1  zD2 1-6 Hocke-D2
19-1  zD2 0-5 HC Cr-D2
19-1  zJB1 4-0 HC No-JB1
19-1  zJB1 1-1 H.O.D-JB2
19-1  zMA1 3-1 HCAS-MA2
19-1  zMA1 5-1 HC Cr-MA2
19-1  zMA2 3-2 Hocke-MA1
19-1  zMA2 0-3 V.M.H-MA3
19-1  zMC1 4-1 H.V. -MC1
19-1  zMC1 3-0 R.H.C-MC2
18-1  zJC1 1-6 HC Mi-JC1
18-1  zJC1 2-2 M.H.C-JC1
18-1  zMC2 0-9 HCAS-MC4
18-1  zMC2 2-9 H.O.D-MC6
12-1  zD2 4-3 Maast-D4
12-1  zD2 1-4 Tegel-D2
12-1  zJB1 2-6 Venlo-JB2
12-1  zJB1 4-0 HC Or-Oran
12-1  zJC1 2-1 Hocke-JC2
12-1  zJC1 1-5 HC Mi-JC1
12-1  zMA2 3-1 Nuene-MA3
12-1  zMA2 0-1 Hocke-MA1
12-1  zMD1 0-7 HC No-MD3
12-1  zMD1 1-2 Hocke-MD3
11-1  zMA1 2-0 HCAS-MA2
11-1  zMA1 11-0 H.O.D-MA5
11-1  zMC1 5-1 HC Sc-MC2
11-1  zMC1 1-2 Sjinb-MC1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     meisjes A1 zaal
2.     Jongens B1
3.     Dames 2
4.     Meisjes A1
5.     Jongens B1 zaal

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (7)
  • Arbitragecommissie (5)
  • Bestuur (2)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Trainingsschema
    maandag 20 januari 2020   22:33
Dit schema loopt van 19-1-2020 t/m 25-1-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Gymé E6 Bart Bams Sporthal Aldenhof
19:00 - 20:00 Gymé D Patrick Goblet Sporthal Aldenhof
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Gymé F Bart Beckers Gymzaal Hulsberg
19:00 - 20:00 Gymé E8 Bart Beckers Gymzaal Hulsberg
19:30 - 20:15 Jongens B1 zaal Roel Frantzen Sporthal Treebeek
20:15 - 21:00 meisjes A2 zaal Roel Frantzen Sporthal Treebeek
21:00 - 21:45 Dames 2 zaal Roger Broeksmit Sporthal Treebeek
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Gymé E6 Alexander van Schijndel Gymzaal Schimmert
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Gymé F Paul Renders Gymzaal Hulsberg
18:00 - 18:45 meisjes D1 zaal Stijn Renders Sporthal Treebeek
18:45 - 19:45 Jongens C1 zaal Stijn Renders Sporthal Treebeek
19:00 - 20:00 Gymé E8 Paul Renders Gymzaal Hulsberg
19:45 - 20:30 meisjes A1 zaal Luc Bams Sporthal Treebeek
20:30 - 21:15 Dames 1 zaal Luc Bams Sporthal Treebeek
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Gymé F Bart Bams Gymzaal Hulsberg
Statistieken
maandag 20 januari 2020
Aantal leden (info) 290
Nu online 50
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,3%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site