Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 22  ClubBeloftenTraining
ma 23  Algemene Ledenvergad
zo 29  ClubBeloftenTraining
zo 06  ClubBeloftenTraining
zo 13  Geen ClubBeloftenTra
zo 20  ClubBeloftenTraining
zo 27  ClubBeloftenTraining
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
15-9  D1 5-1 HC Cr-D1
15-9  D2 3-1 Maast-D6
15-9  H1 4-2 HC Cr-H1
15-9  HVA 8-1 Maast-HB
14-9  JB1 9-0 Sjinb-JB1
14-9  JC1 4-1 M.H.C-JC1
14-9  MA1 19-0 HC Or-Oran
14-9  MA2 2-1 R.H.C-MA2
14-9  MB1 3-3 HV We-MB3
14-9  MC1 0-5 Maast-MC2
14-9  MC2 2-4 HV We-MC4
14-9  MD-1 2-6 Sjinb-MD1
9-9  MA2 7-0 HC No-MA2
8-9  D1 0-3 Tegel-D1
8-9  D2 4-5 Maast-D7
8-9  H1 2-7 HC No-H1
8-9  HVA 4-2 HC No-HB
7-9  JB1 0-5 HV Me-JB1
7-9  JC1 2-0 Hocke-JC1
7-9  MA1 2-3 Hocke-MA3
7-9  MB1 1-3 HC No-MB3
7-9  MC1 1-1 R.H.C-MC2
7-9  MC2 3-9 HC Sc-MC4
7-9  MD-1 1-3 Hocke-MD2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Veteranen A
2.     Meisjes A2
3.     Jongens C1
4.     Meisjes A1
5.     Jongens B1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Trainingsschema
    woensdag 18 september 2019   09:52
Dit schema loopt van 19-8-2019 t/m 6-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Jongste Jeugd (F & E jeugd) Trainingsgroep HCN E
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Youri Pisters HCN 2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jean-paul Stijnen HCN 1 - CD
18:15 - 19:15 Jongens F mix Angelique Lansu
Puck Bartholomé
HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Bart Bams
Mijke Harst
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Joffrey Stofberg
Paul Renders
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 HCN 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Guido Willems
Stijn Renders
HCN 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F1 Imke Renders
Lieve Harst
HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F2 HCN 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Pascal Poels
Stan Cals
HCN 2
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Pascal Poels
Stan Cals
HCN 2
19:30 - 21:00 Jongens B1 Rick Gubbels HCN 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Ricardo Trags HCN 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Luc Bams HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bart Bams HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dennis Zopfi HCN 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Roger Broeksmit HCN 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Schiltmans HCN 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Instroom Training Trainingsgroep HCN E
18:15 - 19:15 Funkey Jeroen Vanderheijden HCN 2 - D
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Youri Pisters HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Jongens F mix Angelique Lansu
Gilbert Harst
Puck Bartholomé
HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Bart Bams
Roger Franssen
HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Joffrey Stofberg HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes F1 HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F2 HCN 2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens C1 Jean-Paul Harst HCN 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Jean-Paul Harst
Paul Renders
HCN 1
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Jean-Paul Harst
Paul Renders
HCN 1
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Guido Willems
Stijn Renders
HCN 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Fabienne Zopfi HCN 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Luc Bams HCN 1
19:30 - 21:00 Meisjes A1 nog VACATURE
Thijs Gerards
HCN 1
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Rick Gubbels HCN 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Roel Frantzen HCN 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 MiniGoalies Trainingsgroep HCN E
19:00 - 20:30 Dames 1 Luc Bams HCN 1
19:30 - 20:30 SuperGoalies Trainingsgroep HCN 2 - CD
19:30 - 20:30 TeenGoalies Trainingsgroep HCN E
20:00 - 21:15 Veteranen A HCN 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Schiltmans HCN 1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Clubbeloften Kids Bart Bams HCN 1
10:30 - 12:00 Clubbeloften Teen Bart Bams HCN 1
Statistieken
woensdag 18 september 2019
Aantal leden (info) 309
Nu online 62
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 77,3%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site