Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 17  ClubBeloftenTraining
zo 24  ClubBeloftenTraining
di 26  Bestuursvergadering
wo 27  SINTERKLAASBEZOEK
za 07  PRE-CHRISTMAS PARTY
ma 09  MEET& GREET NIEUW BE
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
16-11  JB1 7-1 HC Sc-JB2
16-11  JC1 2-1 HV Me-JC1
16-11  MA1 7-0 HCAS-MA2
16-11  MA2 1-1 Tegel-MA2
16-11  MB1 0-4 HV We-MB3
16-11  MC1 0-3 HC Ho-MC1
16-11  MC2 3-5 HC No-MC4
16-11  MD-1 8-0 HV We-MD4
10-11  D2 6-2 HC Or-D14
9-11  JB1 3-3 Hocke-JB2
9-11  JC1 3-2 Hocke-JC2
9-11  MA1 12-1 HC Or-Oran
9-11  MB1 2-1 HC Sc-MB5
9-11  MC1 2-2 MHCV-MC1
9-11  MC2 2-10 HC Sc-MC4
9-11  MD-1 2-0 V.M.H-MD5
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B1
2.     Dames 2
3.     Meisjes A1
4.     Meisjes A2
5.     Jongens C1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Trainingsschema
    zondag 17 november 2019   01:45
Dit schema loopt van 19-8-2019 t/m 6-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Jongste Jeugd (F & E jeugd) Trainingsgroep HCN E
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Youri Pisters HCN 2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jean-paul Stijnen HCN 1 - CD
18:15 - 19:15 Jongens F1 HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Bart Bams
Mijke Harst
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Joffrey Stofberg
Paul Renders
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 HCN 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Guido Willems
Stijn Renders
HCN 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F1 Imke Renders
Lieve Harst
HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F2 HCN 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Pascal Poels
Stan Cals
HCN 2
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Pascal Poels
Stan Cals
HCN 2
19:30 - 21:00 Jongens B1 Rick Gubbels HCN 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jada Posthuma HCN 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Dames 1 Luc Bams HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bart Bams HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dennis Zopfi HCN 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Roger Broeksmit HCN 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Schiltmans HCN 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Instroom Training Trainingsgroep HCN E
18:15 - 19:15 Funkey Jeroen Vanderheijden HCN 2 - D
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Youri Pisters HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Jongens F1 Angelique Lansu HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Bart Bams
Roger Franssen
HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Joffrey Stofberg HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes F1 HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F2 HCN 2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens C1 Jean-Paul Harst HCN 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Jean-Paul Harst
Paul Renders
HCN 1
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Jean-Paul Harst
Paul Renders
HCN 1
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Guido Willems
Stijn Renders
HCN 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Fabienne Zopfi HCN 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Luc Bams HCN 1
19:30 - 21:00 Meisjes A1 nog VACATURE
Thijs Gerards
HCN 1
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Rick Gubbels HCN 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Roel Frantzen HCN 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 MiniGoalies Trainingsgroep HCN E
19:00 - 20:30 Dames 1 Luc Bams HCN 1
19:30 - 20:30 SuperGoalies Trainingsgroep HCN 2 - CD
19:30 - 20:30 TeenGoalies Trainingsgroep HCN E
20:00 - 21:15 Veteranen A HCN 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Schiltmans HCN 1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Clubbeloften Kids Bart Bams
Danique Sieben
Eline Sieben
Luc Bams
Lucas Wouters
Ryan Diependaal
Stijn Renders
HCN 1
10:30 - 12:00 Clubbeloften Teen Bart Bams
Danique Sieben
Eline Sieben
Job Achterberg
Luc Bams
Marijn de Keyser
Stijn Renders
HCN 1
Statistieken
zondag 17 november 2019
Aantal leden (info) 291
Nu online 57
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,0%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site