Je bent hier: HCNuthAgenda
Handige links

Zoeken
Agenda
di 01  Start WinterProgramm
zo 28  ClubBeloftenTraining
za 06  Jongste Jeugd- & Jun
zo 07  ClubBeloftenTraining
za 13  Jongste Jeugd- & Jun
zo 14  ClubBeloftenTraining
za 20  Jongste Jeugd- & Jun
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1
2.     Meisjes A1
3.     Veteranen A
4.     Meisjes B1
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Bar & Evenementen (3)
  • Technische Commissie (16)
  • Goalie College Nuth (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Agenda

FEBRUARI 
zo 28   ClubBeloftenTraining 1        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2021.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Stijn Renders en meer.
 

MAART 
za 6   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 1        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 7   ClubBeloftenTraining 2        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
za 13   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 2        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 14   ClubBeloftenTraining 3        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
za 20   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 3        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 21   ClubBeloftenTraining 4        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
za 27   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 4        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 28   ClubBeloftenTraining 5        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 

APRIL 
za 3   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 10   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 5        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 11   ClubBeloftenTraining 6        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
za 17   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 6        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 18   ClubBeloftenTraining 7        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer. 
 
za 24   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 7        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 25   ClubBeloftenTraining 8        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer. 
 

MEI 
za 1   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 1   ClubBeloftenTraining 9        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer. 
 
za 8   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
do 13   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 15   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 8        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 16   ClubBeloftenTraining 10        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer. 
 
za 22   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieInhaalRonde        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
za 29   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 9        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 30   ClubBeloftenTraining 11        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer. 
 

JUNI 
za 5   Jongste Jeugd- & JuniorenCompetitieRonde 10        
  09:00 - 17:00  Hele Complex
 
zo 6   ClubBeloftenTraining 12        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer. 
 

Statistieken
zondag 28 februari 2021
Aantal leden (info) 290
Nu online 58
Leden met @ 99,3%
SMS Bereik (teams) 79,3%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site