Je bent hier: HCNuthWedstrijdprogramma
Handige links

Zoeken
Agenda
za 03  Jongste Jeugd- & Jun
zo 04  ClubBeloftenTraining
wo 07  ALV
za 10  Jongste Jeugd- & Jun
zo 11  ClubBeloftenTraining
za 17  JuniorenCompetitieIn
za 24  FROCKEY TECHNO DAY 2
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
27-9  D1 2-4 Hocke-D1
27-9  DJ1 1-10 H.O.D-DJ3
27-9  DJ2 1-1 HC Cr-DJ1
27-9  HJ1 3-1 HV We-HJ1
27-9  HVA 0-2 Maast-H35B
26-9  JC1 6-6 Maast-JC1
26-9  MA1 3-1 H.V. -MA1
26-9  MB1 5-0 H.V. -MB2
26-9  MB2 1-1 HC De-Delt
26-9  MC1 16-1 HV We-MC3
26-9  MD-1 1-1 Maast-MD5
26-9  MD2 2-2 R.H.C-MD3
20-9  D1 2-2 M.H.C-D1
20-9  DJ1 0-2 HOCKE-DJ2
20-9  DJ2 0-1 H.O.D-DJ3
20-9  HJ1 2-3 HC No-HJ1
20-9  HVA 8-2 HC No-H35A
19-9  JC1 0-5 H.O.D-JC1
19-9  MA1 3-0 HC Cr-MA1
19-9  MB1 6-3 Sjinb-MB1
19-9  MB2 3-0 HC No-MB5
19-9  MD-1 4-0 H.V. -MD1
19-9  MD2 1-3 Maast-MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1
2.     Meisjes B1
3.     Meisjes A1
4.     Meisjes D1
5.     Veteranen A

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


3 oktober -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens 6E1 4854  H.V. HOCKEER J6E1    10:45  11:15   info
Fluiten: Richelle van den Essen (Dames Jong 2)
E veld

3 oktober -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens C1 676  HC Scoop JC1 30   10:55  12:10 uit -   info

3 oktober -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens F1 5053  Maastrichtse Hockey Club MHC JF1 30   08:00  09:00 uit -   info
Jongens F2 5037  HC Scoop JF1 30   07:45  08:45 uit -   info
 
Meisjes 6E1 5744  Maastrichtse Hockey Club MHC M6E1 30   08:00  09:00 uit -   info
Meisjes 6E2 6228  HC Nova M6E1    09:00  09:30   info
Fluiten: Femke Curfs (Meisjes B2)
Arbitrage: Meisjes B2
E veld
Meisjes 8E1 5255  H.V. HOCKEER M8E2 30   10:15  11:15 uit -   info

3 oktober -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 1800  HC Oranje Rood MA5    12:30  13:15   info
Fluiten: Youri Pisters en Jada Posthuma (Dames 1)
Veld 1
 
Meisjes B1 2468  HC Delta Venlo MB5  13:45  14:30 uit -   info
Meisjes B2 2589  HV Weert MB4    10:15  11:00   info
Fluiten: Julia Hulsewé (Meisjes A1) en Sterre Eijkelberg (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes A1
Veld 1
 
Meisjes D1 4265  HC Nova MD2 35   08:55  10:15 uit -   info
Meisjes D2 4264  HC Nova MD3 35   09:10  10:30 uit -   info

3 oktober -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes F1 6744  H.V. HOCKEER MF1    09:00  09:30   info
Fluiten: Moira de Heij (Meisjes B2) en Chloë Hermans (Meisjes B2)
Arbitrage: Meisjes B2
Veld 2A



Statistieken
dinsdag 29 september 2020
Aantal leden (info) 283
Nu online 68
Leden met @ 99,3%
SMS Bereik (teams) 80,2%
Vandaag jarig
  • Koen Jansen
  • Mieke Kokkelkoren
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site