Je bent hier: HCNuthWedstrijden per team
Handige links

Zoeken
Agenda
za 07  WinterMutsTraining 1
za 14  WinterMutsTraining 2
za 21  WinterMutsTraining 3
za 28  WinterMutsTraining 4
za 04  WinterMutsTraining 5
za 11  WinterMutsTraining 6
za 18  WinterMutsTraining 7
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
3-12  JO10-2 2-3 Maast-JO10
3-12  JO16-1 5-0 H.O.D-JO16
3-12  JO8-1 12-14 Maast-JO8-
3-12  MO10-1 2-0 R.H.C-MO10
3-12  MO12-1 3-0 H.V. -MO12
3-12  MO12-2 5-2 H.V. -MO12
3-12  MO14-1 7-0 R.H.C-MO14
3-12  MO14-2 2-0 HC No-MO14
3-12  MO16-1 2-1 HC Cr-MO16
3-12  MO18-1 2-3 HC Ho-MO18
3-12  MO8-1 7-4 Maast-MO8-
3-12  MO9-1 1-4 Sjinb-MO9-
27-11  D1 0-1 Hocke-D1
27-11  H30-1 4-1 Maast-H30-
26-11  JO16-1 1-0 HC Mi-JO16
26-11  JO8-1 4-25 Maast-JO8-
26-11  MO10-1 4-1 H.V. -MO10
26-11  MO12-1 0-3 HV Me-MO12
26-11  MO12-2 7-1 R.H.C-MO12
26-11  MO14-1 1-2 Maast-MO14
26-11  MO14-2 1-4 HC Sc-MO14
26-11  MO16-1 5-2 HC De-MO16
26-11  MO8-1 9-7 HC Sc-MO8-
26-11  MO9-1 3-1 Maast-MO9-
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (11)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Heren 1

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt Hockeyclub Peel & Maas H1
thuis
  Arbitrage: Dames 1
 
19 mrt HTCSON Hockey H1
65
uit route
26 mrt M.H.C. Deurne H1
thuis
  Arbitrage: Dames 1
 
2 apr HC Eersel H1
65
uit route
16 apr MHCdeDommel H1
thuis
  Arbitrage: H30-1
 
23 apr HC Nova H1
35
uit route
14 mei HC Mierlo H1
thuis
  Arbitrage: H30-1
 
21 mei Hockeyclub Peel & Maas H1
55
uit route
4 jun HTCSON Hockey H1
thuis
  Arbitrage: Dames 1
 
11 jun M.H.C. Deurne H1
70
12:35 14:45 uit route
18 jun HC Eersel H1
thuis
  Arbitrage: Dames 1
 
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova H1 10 27 9 0 1 33 12 0
2 Deurne H1 10 19 6 1 3 31 32 0
3 Peel en Maas H1 10 18 6 0 4 30 26 0
4 Nuth H1 10 15 5 0 5 38 33 0
5 Eersel H1 10 12 5 0 5 27 28 3
6 Mierlo H1 10 12 4 0 6 22 22 0
7 Dommel H1 10 9 3 0 7 27 33 0
8 Son H1 10 4 1 1 8 11 33 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Nuth H1 Dommel H1 (9-4)final Nog niet bevestigd.
.. Deurne H1 Mierlo H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son H1 Peel en Maas H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 16 SEPTEMBER 2022
.. Eersel H1 Nova H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Peel en Maas H1 Deurne H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel H1 Son H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo H1 Eersel H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nova H1 Nuth H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Eersel H1 Peel en Maas H1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Deurne H1 Son H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nova H1 Dommel H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuth H1 Mierlo H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Dommel H1 Deurne H1 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Son H1 Eersel H1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Peel en Maas H1 Nuth H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo H1 Nova H1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Eersel H1 Deurne H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo H1 Dommel H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nova H1 Peel en Maas H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuth H1 Son H1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Peel en Maas H1 Mierlo H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Eersel H1 Dommel H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Deurne H1 Nuth H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Son H1 Nova H1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Dommel H1 Peel en Maas H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nuth H1 Eersel H1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo H1 Son H1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nova H1 Deurne H1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Peel en Maas H1 Son H1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel H1 Nuth H1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nova H1 Eersel H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo H1 Deurne H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Eersel H1 Mierlo H1 (3-2)cancelled Nog niet bevestigd.
.. Nuth H1 Nova H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Deurne H1 Peel en Maas H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son H1 Dommel H1 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Dommel H1 Nova H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Son H1 Deurne H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Peel en Maas H1 Eersel H1 (6-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mierlo H1 Nuth H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Eersel H1 Mierlo H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Nuth H1 Peel en Maas H1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel H1 Son H1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Nova H1 Mierlo H1 0:00 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Deurne H1 Dommel H1 14:45 Sportpark 'De Kranenmortel'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Son H1 Nuth H1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Peel en Maas H1 Nova H1 0:00 Irenestraat
  Dommel H1 Mierlo H1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Deurne H1 Eersel H1 14:45 Sportpark 'De Kranenmortel'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Nuth H1 Deurne H1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Mierlo H1 Peel en Maas H1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Nova H1 Son H1 0:00 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Dommel H1 Eersel H1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Eersel H1 Nuth H1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Son H1 Mierlo H1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Peel en Maas H1 Dommel H1 0:00 Irenestraat
  Deurne H1 Nova H1 14:45 Sportpark 'De Kranenmortel'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Son H1 Peel en Maas H1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Nuth H1 Dommel H1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel H1 Nova H1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Deurne H1 Mierlo H1 14:45 Sportpark 'De Kranenmortel'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Peel en Maas H1 Deurne H1 0:00 Irenestraat
  Mierlo H1 Eersel H1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Nova H1 Nuth H1 0:00 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Dommel H1 Son H1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
ZONDAG 14 MEI 2023
  Nuth H1 Mierlo H1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel H1 Peel en Maas H1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Nova H1 Dommel H1 0:00 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Deurne H1 Son H1 14:45 Sportpark 'De Kranenmortel'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Son H1 Eersel H1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Peel en Maas H1 Nuth H1 0:00 Irenestraat
  Mierlo H1 Nova H1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Dommel H1 Deurne H1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Nuth H1 Son H1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel H1 Deurne H1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Mierlo H1 Dommel H1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Nova H1 Peel en Maas H1 0:00 Sportpark 'De Kaldeborn'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Eersel H1 Dommel H1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Son H1 Nova H1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Peel en Maas H1 Mierlo H1 0:00 Irenestraat
  Deurne H1 Nuth H1 14:45 Sportpark 'De Kranenmortel'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Nuth H1 Eersel H1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Mierlo H1 Son H1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Nova H1 Deurne H1 0:00 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Dommel H1 Peel en Maas H1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp


Statistieken
zondag 4 december 2022
Aantal leden (info) 265
Nu online 111
Leden met @ 99,2%
SMS Bereik (teams) 69,4%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site