Je bent hier: HCNuthTeamsWedstrijden per team
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 17  ClubBeloftenTraining
zo 24  ClubBeloftenTraining
di 26  Bestuursvergadering
wo 27  SINTERKLAASBEZOEK
za 07  PRE-CHRISTMAS PARTY
ma 09  MEET& GREET NIEUW BE
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
16-11  JB1 7-1 HC Sc-JB2
16-11  JC1 2-1 HV Me-JC1
16-11  MA1 7-0 HCAS-MA2
16-11  MA2 1-1 Tegel-MA2
16-11  MB1 0-4 HV We-MB3
16-11  MC1 0-3 HC Ho-MC1
16-11  MC2 3-5 HC No-MC4
16-11  MD-1 8-0 HV We-MD4
10-11  D2 6-2 HC Or-D14
9-11  JB1 3-3 Hocke-JB2
9-11  JC1 3-2 Hocke-JC2
9-11  MA1 12-1 HC Or-Oran
9-11  MB1 2-1 HC Sc-MB5
9-11  MC1 2-2 MHCV-MC1
9-11  MC2 2-10 HC Sc-MC4
9-11  MD-1 2-0 V.M.H-MD5
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B1
2.     Dames 2
3.     Meisjes A1
4.     Meisjes A2
5.     Jongens C1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Heren 1

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 nov 13470 Hockeyclub Berlicum H1
75
12:30 14:45 uit route
24 nov 13518 Hockeyclub Peel & Maas H1
13:45 14:45 thuis
   SW-veld  
  Arbitrage: Dames 1
 
8 mrt 13622 HC Nova H1
35
uit route
15 mrt 13634 HC Cranendonck H1
thuis
22 mrt 13730 HV Meerssen H1
30
uit route
5 apr 13838 Eersel H1
65
12:25 14:30 uit route
19 apr 13866 M.H.C. Deurne H1
thuis
10 mei 13943 Mixed Hockey Club Heesch H1
85
12:20 14:45 uit route
17 mei 13982 MHC Wijchen H1
thuis
7 jun 14099 Hockeyclub Berlicum H1
thuis
14 jun 14156 Hockeyclub Peel & Maas H1
55
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H1 8 22 7 1 0 37 14 0
2 Deurne H1 7 18 6 0 1 32 12 0
3 Meerssen H1 8 16 5 1 2 27 14 0
4 Nova H1 7 15 4 3 0 26 8 0
5 Peel en Maas H1 7 12 4 0 3 24 14 0
6 Nuth H1 7 12 4 0 3 22 29 0
7 Berlicum H1 7 6 2 0 5 17 19 0
8 Eersel H1 7 4 1 1 5 8 24 0
9 Cranendonck H1 8 3 1 0 7 8 28 0
10 Heesch H1 8 0 0 0 8 3 42 0

Uitslagenmatrix
  Berlicum H1Deurne H1Eersel H1Heesch H1Peel en Maas H1Meerssen H1Nuth H1Wijchen H1Cranendonck H1Nova H1
Berlicum H1   5-0 5-0 2-3
Deurne H1 3-1   5-3 8-1 4-5
Eersel H1   0-4 3-2 1-1
Heesch H1 0-4   1-5 0-2
Peel en Maas H1 5-2 2-5   1-2 6-1
Meerssen H1 7-1 4-0 3-1   4-0 1-1
Nuth H1 3-2 7-0 4-2   2-7
Wijchen H1 4-2 2-1 7-1 8-1  
Cranendonck H1 0-3 2-4 1-6   0-2
Nova H1 4-0 8-1 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Nuth H1 Nova H1 2-7 Definitief
.. Berlicum H1 Meerssen H1 2-3 Definitief
.. Wijchen H1 Eersel H1 2-1 Definitief
.. Heesch H1 Deurne H1 0-4 Definitief
.. Peel en Maas H1 Cranendonck H1 6-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Nova H1 Heesch H1 8-1 Definitief
.. Cranendonck H1 Nuth H1 2-4 Definitief
.. Deurne H1 Wijchen H1 4-5 Definitief
.. Meerssen H1 Peel en Maas H1 3-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Berlicum H1 Eersel H1 5-0 Definitief
.. Cranendonck H1 Nova H1 0-2 Definitief
.. Wijchen H1 Heesch H1 7-1 Definitief
.. Nuth H1 Meerssen H1 4-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Eersel H1 Peel en Maas H1 0-4 Definitief
.. Deurne H1 Berlicum H1 3-1 Definitief
.. Meerssen H1 Cranendonck H1 4-0 Definitief
.. Nova H1 Wijchen H1 3-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Berlicum H1 Heesch H1 5-0 Definitief
.. Nuth H1 Eersel H1 3-2 Definitief
.. Meerssen H1 Nova H1 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Eersel H1 Cranendonck H1 3-2 Definitief
.. Heesch H1 Peel en Maas H1 1-5 Definitief
.. Wijchen H1 Berlicum H1 4-2 Definitief
.. Deurne H1 Nuth H1 8-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Nuth H1 Heesch H1 7-0 Definitief
.. Peel en Maas H1 Wijchen H1 1-2 Definitief
.. Meerssen H1 Eersel H1 7-1 Definitief
.. Cranendonck H1 Deurne H1 0-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Wijchen H1 Nuth H1 8-1 Definitief
.. Heesch H1 Cranendonck H1 0-2 Definitief
.. Deurne H1 Meerssen H1 5-3 Definitief
.. Nova H1 Berlicum H1 4-0 Definitief
VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
.. Peel en Maas H1 Deurne H1 2-5 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Peel en Maas H1 Berlicum H1 5-2 Definitief
.. Eersel H1 Nova H1 1-1 Definitief
.. Meerssen H1 Heesch H1 4-0 Definitief
.. Cranendonck H1 Wijchen H1 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Berlicum H1 Nuth H1 14:45 Sportpark de Brand
  Deurne H1 Eersel H1 14:45 sportp. 'De Kranenmortel'
  Peel en Maas H1 Nova H1 14:30 Irenestraat
  Wijchen H1 Meerssen H1 14:45 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Cranendonck H1 Berlicum H1 14:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Eersel H1 Heesch H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Nova H1 Deurne H1 14:45 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Nuth H1 Peel en Maas H1 14:45 Sportp. 'De Kollenberg'
ZONDAG 8 MAART 2020
  Cranendonck H1 Peel en Maas H1 14:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Deurne H1 Heesch H1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel H1 Wijchen H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Meerssen H1 Berlicum H1 Sportp. Heiveld
  Nova H1 Nuth H1 Sportp. 'De Kaldeborn'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Heesch H1 Nova H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Nuth H1 Cranendonck H1 Sportp. 'De Kollenberg'
  Peel en Maas H1 Meerssen H1 Irenestraat
  Wijchen H1 Deurne H1 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 22 MAART 2020
  Eersel H1 Berlicum H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Heesch H1 Wijchen H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Meerssen H1 Nuth H1 Sportp. Heiveld
  Nova H1 Cranendonck H1 Sportp. 'De Kaldeborn'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Berlicum H1 Deurne H1 Sportpark de Brand
  Cranendonck H1 Meerssen H1 14:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Peel en Maas H1 Eersel H1 Irenestraat
  Wijchen H1 Nova H1 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Deurne H1 Peel en Maas H1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel H1 Nuth H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Heesch H1 Berlicum H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Nova H1 Meerssen H1 Sportp. 'De Kaldeborn'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Berlicum H1 Wijchen H1 Sportpark de Brand
  Cranendonck H1 Eersel H1 14:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Nuth H1 Deurne H1 Sportp. 'De Kollenberg'
  Peel en Maas H1 Heesch H1 Irenestraat
ZONDAG 10 MEI 2020
  Deurne H1 Cranendonck H1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel H1 Meerssen H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Heesch H1 Nuth H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Wijchen H1 Peel en Maas H1 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berlicum H1 Nova H1 Sportpark de Brand
  Cranendonck H1 Heesch H1 14:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Meerssen H1 Deurne H1 Sportp. Heiveld
  Nuth H1 Wijchen H1 Sportp. 'De Kollenberg'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berlicum H1 Peel en Maas H1 Sportpark de Brand
  Heesch H1 Meerssen H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Nova H1 Eersel H1 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Wijchen H1 Cranendonck H1 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Eersel H1 Deurne H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Meerssen H1 Wijchen H1 Sportp. Heiveld
  Nova H1 Peel en Maas H1 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Nuth H1 Berlicum H1 Sportp. 'De Kollenberg'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berlicum H1 Cranendonck H1 Sportpark de Brand
  Deurne H1 Nova H1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Heesch H1 Eersel H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Peel en Maas H1 Nuth H1 Irenestraat

Statistieken
zondag 17 november 2019
Aantal leden (info) 291
Nu online 70
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,0%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site