de agenda is leeg | |
hele agenda |
Datum | Team | Uitslag | Tegenst. | |
28-4 | H30-1 | 1-6 | HOCKE-H30- | |
21-4 | D1 | 1-2 | Don Q-D1 | |
21-4 | D2 | 3-1 | Hocke-D1 | |
21-4 | DO25-1 | 0-1 | M.H.C-DO25 | |
21-4 | H30-1 | 4-1 | HOCKE-H30- | |
21-4 | H1 | 0-1 | HC Oi-H1 | |
20-4 | JO18-1 | 5-2 | HC Ho-JO18 | |
20-4 | MIXO8-1 | 17-4 | HV Me-JO8- | |
20-4 | MO10-1 | 10-1 | HC No-MO10 | |
20-4 | MO12-1 | 1-1 | Hocke-MO12 | |
20-4 | MO12-2 | 1-1 | HC Or-MO12 | |
20-4 | MO14-1 | 3-4 | HC No-MO14 | |
20-4 | MO14-2 | 0-5 | H.V. -MO14 | |
20-4 | MO16-1 | 4-1 | HC De-MO16 | |
20-4 | MO18-1 | 4-2 | H.V. -MO18 | |
20-4 | MO9-1 | 5-7 | HV Me-MO9- |
Nog geen verslagen. |
Teamfoto |
|
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | HC Nova H1 |
|
13:10 | 14:45 | uit | route | |
2 jun | Hockey Club Uden H1 |
|
13:45 | 14:45 | uit | route | |
9 jun | HC Waalwijk H1 |
|
13:45 | 14:45 | thuis | HCN Veld 1 | |
Arbitrage: Dames2 |
|||||||
16 jun | C.M.H.C. CIVICUM H1 |
|
12:35 | 14:45 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Uden H1 | 18 | 40 | 12 | 4 | 2 | 58 | 26 | 0 |
2 | Oirschot H1 | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 53 | 24 | 0 |
3 | Civicum H1 | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 62 | 44 | 0 |
4 | Concordia H1 | 18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 48 | 32 | 0 |
5 | Berlicum H1 | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 52 | 34 | 0 |
6 | Don Quishoot H1 | 18 | 26 | 7 | 5 | 6 | 39 | 30 | 0 |
7 | DES H1 | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 52 | 46 | 0 |
8 | HOCO H1 | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 45 | 49 | 0 |
9 | Waalwijk H1 | 18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 41 | 33 | 0 |
10 | Nova H1 | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 34 | 67 | 0 |
11 | Druten H1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 42 | 59 | 0 |
12 | Nuth H1 | 18 | 3 | 1 | 0 | 17 | 17 | 99 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Concordia H1 | Oirschot H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Don Quishoot H1 | Nuth H1 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Waalwijk H1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HOCO H1 | Berlicum H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Uden H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Nova H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Uden H1 | Civicum H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Druten H1 | (3-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Waalwijk H1 | Don Quishoot H1 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | Concordia H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | HOCO H1 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | DES H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | DES H1 | Oirschot H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | Nuth H1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HOCO H1 | Nova H1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Don Quishoot H1 | Civicum H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | Uden H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Waalwijk H1 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Waalwijk H1 | Concordia H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Druten H1 | (7-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | DES H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | HOCO H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Berlicum H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Don Quishoot H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | HOCO H1 | Waalwijk H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Nuth H1 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | Civicum H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | Nova H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Uden H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Don Quishoot H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Don Quishoot H1 | Concordia H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Waalwijk H1 | DES H1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | HOCO H1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | Oirschot H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Berlicum H1 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Druten H1 | (10-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | HOCO H1 | Don Quishoot H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Civicum H1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | Druten H1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | Uden H1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Nuth H1 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | Waalwijk H1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Don Quishoot H1 | DES H1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Berlicum H1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Waalwijk H1 | Oirschot H1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Nova H1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Concordia H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | HOCO H1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Nova H1 | Waalwijk H1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Berlicum H1 | Don Quishoot H1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Druten H1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HOCO H1 | Concordia H1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Uden H1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Civicum H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | HOCO H1 | Uden H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | DES H1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Don Quishoot H1 | Oirschot H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Nova H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Waalwijk H1 | Nuth H1 | (6-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Berlicum H1 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | DES H1 | HOCO H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | Don Quishoot H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Civicum H1 | (3-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Druten H1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Waalwijk H1 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | Concordia H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Waalwijk H1 | Civicum H1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Don Quishoot H1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | Druten H1 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Concordia H1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | DES H1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | HOCO H1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | HOCO H1 | Oirschot H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Berlicum H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | Nova H1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Uden H1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Don Quishoot H1 | Waalwijk H1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Nuth H1 | (7-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Waalwijk H1 | Druten H1 | (4-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Don Quishoot H1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | HOCO H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Concordia H1 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Berlicum H1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | DES H1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | HOCO H1 | Nuth H1 | (10-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Nova H1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | Waalwijk H1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | Oirschot H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Don Quishoot H1 | Uden H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Civicum H1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Waalwijk H1 | HOCO H1 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | Concordia H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Don Quishoot H1 | Druten H1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova H1 | Berlicum H1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | DES H1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Oirschot H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | HOCO H1 | Civicum H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DES H1 | Waalwijk H1 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Concordia H1 | Don Quishoot H1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H1 | Nova H1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berlicum H1 | Nuth H1 | (13-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Uden H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Don Quishoot H1 | HOCO H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Civicum H1 | DES H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth H1 | Oirschot H1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Waalwijk H1 | Berlicum H1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden H1 | Nova H1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Druten H1 | Concordia H1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
HOCO H1 | Druten H1 | 14:45 | Sportpark 'D'n Donk' | ||||||
DES H1 | Don Quishoot H1 | 14:45 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
Concordia H1 | Uden H1 | 14:45 | Sportpark Hammerveld | ||||||
Nova H1 | Nuth H1 | 14:45 | Sportpark 'De Kaldeborn' | ||||||
Oirschot H1 | Waalwijk H1 | 14:45 | Sportpark 'Moorland' | ||||||
Berlicum H1 | Civicum H1 | 14:45 | Sportpark de Brand | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Concordia H1 | HOCO H1 | 14:45 | Sportpark Hammerveld | ||||||
Don Quishoot H1 | Berlicum H1 | 14:45 | S Sport Centrum (T.U.) | ||||||
Civicum H1 | Oirschot H1 | 14:45 | Sportpark 'De Groenendijkse Kampen' | ||||||
Waalwijk H1 | Nova H1 | 14:45 | Sportpark 'Olympia' | ||||||
Uden H1 | Nuth H1 | 14:45 | Sportpark Uden | ||||||
Druten H1 | DES H1 | 15:00 | Hockeyclub Druten | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Nuth H1 | Waalwijk H1 | 14:45 | Sportpark 'De Kollenberg' | ||||||
DES H1 | Concordia H1 | 14:45 | Sportpark 'Eikendijk' | ||||||
Nova H1 | Civicum H1 | 14:45 | Sportpark 'De Kaldeborn' | ||||||
Berlicum H1 | Druten H1 | 14:45 | Sportpark de Brand | ||||||
Oirschot H1 | Don Quishoot H1 | 14:45 | Sportpark 'Moorland' | ||||||
Uden H1 | HOCO H1 | 14:45 | Sportpark Uden | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Druten H1 | Oirschot H1 | 14:45 | Hockeyclub Druten | ||||||
Concordia H1 | Berlicum H1 | 14:45 | Sportpark Hammerveld | ||||||
HOCO H1 | DES H1 | 14:45 | Sportpark 'D'n Donk' | ||||||
Don Quishoot H1 | Nova H1 | 14:45 | S Sport Centrum (T.U.) | ||||||
Civicum H1 | Nuth H1 | 14:45 | Sportpark 'De Groenendijkse Kampen' | ||||||
Waalwijk H1 | Uden H1 | 14:45 | Sportpark 'Olympia' |