Je bent hier: HCNuthTeamsWedstrijden per team
Handige links

Zoeken
Agenda
za 07  WinterMutsTraining 1
za 14  WinterMutsTraining 2
za 21  WinterMutsTraining 3
za 28  WinterMutsTraining 4
za 04  WinterMutsTraining 5
za 11  WinterMutsTraining 6
za 18  WinterMutsTraining 7
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
3-12  JO10-2 2-3 Maast-JO10
3-12  JO16-1 5-0 H.O.D-JO16
3-12  JO8-1 12-14 Maast-JO8-
3-12  MO10-1 2-0 R.H.C-MO10
3-12  MO12-1 3-0 H.V. -MO12
3-12  MO12-2 5-2 H.V. -MO12
3-12  MO14-1 7-0 R.H.C-MO14
3-12  MO14-2 2-0 HC No-MO14
3-12  MO16-1 2-1 HC Cr-MO16
3-12  MO18-1 2-3 HC Ho-MO18
3-12  MO8-1 7-4 Maast-MO8-
3-12  MO9-1 1-4 Sjinb-MO9-
27-11  D1 0-1 Hocke-D1
27-11  H30-1 4-1 Maast-H30-
26-11  JO16-1 1-0 HC Mi-JO16
26-11  JO8-1 4-25 Maast-JO8-
26-11  MO10-1 4-1 H.V. -MO10
26-11  MO12-1 0-3 HV Me-MO12
26-11  MO12-2 7-1 R.H.C-MO12
26-11  MO14-1 1-2 Maast-MO14
26-11  MO14-2 1-4 HC Sc-MO14
26-11  MO16-1 5-2 HC De-MO16
26-11  MO8-1 9-7 HC Sc-MO8-
26-11  MO9-1 3-1 Maast-MO9-
20-11  D1 0-5 HC Gi-D1
20-11  DO25-1 1-2 HV Me-DO25
20-11  H30-1 5-3 H.V. -H30-
20-11  H1 2-1 HC Mi-H1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (11)
  • Goalie College Nuth (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Dames 1

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt VMHC D1
thuis
  Arbitrage: Heren 1
 
19 mrt MHC HOCO D1
70
uit route
26 mrt HC Mierlo D1
thuis
  Arbitrage: Heren 1
 
2 apr HC Eersel D1
65
uit route
16 apr MHC Udenhout D1
thuis
  Arbitrage: Heren 1
 
23 apr Hockeyclub Berlicum D1
75
uit route
14 mei HC Gilze Rijen D1
75
thuis
  Arbitrage: Heren 1
 
21 mei VMHC D1
75
uit route
4 jun MHC HOCO D1
thuis
  Arbitrage: Heren 1
 
11 jun HC Mierlo D1
60
uit route
18 jun HC Eersel D1
thuis
  Arbitrage: Heren 1
 
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOCO D1 10 27 9 0 1 45 8 0
2 Eersel D1 10 21 7 0 3 38 10 0
3 Gilze-Rijen D1 10 18 6 0 4 24 16 0
4 Vlijmen D1 10 16 5 1 4 29 22 0
5 Mierlo D1 10 14 4 2 4 31 24 0
6 Berlicum D1 10 9 2 3 5 10 22 0
7 Nuth D1 10 5 1 2 7 12 46 0
8 Udenhout D1 10 4 0 4 6 10 51 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Eersel D1 Berlicum D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo D1 Gilze-Rijen D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. HOCO D1 Vlijmen D1 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nuth D1 Udenhout D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Udenhout D1 HOCO D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Vlijmen D1 Mierlo D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen D1 Eersel D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berlicum D1 Nuth D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Eersel D1 Vlijmen D1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mierlo D1 HOCO D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Berlicum D1 Udenhout D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuth D1 Gilze-Rijen D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Udenhout D1 Mierlo D1 (1-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Vlijmen D1 Nuth D1 (10-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen D1 Berlicum D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HOCO D1 Eersel D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Eersel D1 Mierlo D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen D1 Udenhout D1 (10-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berlicum D1 Vlijmen D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nuth D1 HOCO D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Eersel D1 Udenhout D1 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Vlijmen D1 Gilze-Rijen D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mierlo D1 Nuth D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. HOCO D1 Berlicum D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Udenhout D1 Vlijmen D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Nuth D1 Eersel D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen D1 HOCO D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berlicum D1 Mierlo D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Udenhout D1 Nuth D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Vlijmen D1 HOCO D1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen D1 Mierlo D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berlicum D1 Eersel D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Eersel D1 Gilze-Rijen D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mierlo D1 Vlijmen D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HOCO D1 Udenhout D1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Udenhout D1 Berlicum D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Vlijmen D1 Eersel D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gilze-Rijen D1 Nuth D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. HOCO D1 Mierlo D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Nuth D1 Berlicum D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Nuth D1 Vlijmen D1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel D1 HOCO D1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Mierlo D1 Udenhout D1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Berlicum D1 Gilze-Rijen D1 0:00 Sportpark de Brand
ZONDAG 19 MAART 2023
  Mierlo D1 Eersel D1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  HOCO D1 Nuth D1 0:00 Sportpark 'D'n Donk'
  Vlijmen D1 Berlicum D1 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Udenhout D1 Gilze-Rijen D1 0:00 Sportpark Sportlaan
ZONDAG 26 MAART 2023
  Nuth D1 Mierlo D1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Gilze-Rijen D1 Vlijmen D1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Berlicum D1 HOCO D1 0:00 Sportpark de Brand
  Udenhout D1 Eersel D1 0:00 Sportpark Sportlaan
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Eersel D1 Nuth D1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Mierlo D1 Berlicum D1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  HOCO D1 Gilze-Rijen D1 0:00 Sportpark 'D'n Donk'
  Vlijmen D1 Udenhout D1 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Nuth D1 Udenhout D1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel D1 Berlicum D1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Mierlo D1 Gilze-Rijen D1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  HOCO D1 Vlijmen D1 0:00 Sportpark 'D'n Donk'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Vlijmen D1 Mierlo D1 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Gilze-Rijen D1 Eersel D1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Berlicum D1 Nuth D1 0:00 Sportpark de Brand
  Udenhout D1 HOCO D1 0:00 Sportpark Sportlaan
ZONDAG 14 MEI 2023
  Nuth D1 Gilze-Rijen D1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel D1 Vlijmen D1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Mierlo D1 HOCO D1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  Berlicum D1 Udenhout D1 0:00 Sportpark de Brand
ZONDAG 21 MEI 2023
  HOCO D1 Eersel D1 0:00 Sportpark 'D'n Donk'
  Vlijmen D1 Nuth D1 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Gilze-Rijen D1 Berlicum D1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Udenhout D1 Mierlo D1 0:00 Sportpark Sportlaan
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Nuth D1 HOCO D1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Eersel D1 Mierlo D1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Gilze-Rijen D1 Udenhout D1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Berlicum D1 Vlijmen D1 0:00 Sportpark de Brand
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Eersel D1 Udenhout D1 0:00 Sportpark 'De Dieprijt'
  Mierlo D1 Nuth D1 0:00 Sportpark Oudvensestraat
  HOCO D1 Berlicum D1 0:00 Sportpark 'D'n Donk'
  Vlijmen D1 Gilze-Rijen D1 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Nuth D1 Eersel D1 0:00 Sportpark 'De Kollenberg'
  Gilze-Rijen D1 HOCO D1 0:00 Sportpark de Vijf Eiken
  Berlicum D1 Mierlo D1 0:00 Sportpark de Brand
  Udenhout D1 Vlijmen D1 0:00 Sportpark Sportlaan


Statistieken
zaterdag 3 december 2022
Aantal leden (info) 265
Nu online 121
Leden met @ 99,2%
SMS Bereik (teams) 69,4%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site