Je bent hier: HCNuthActiviteitenAgenda
Handige links

Zoeken
Agenda
za 29  CLUB KLUS DAG 1
za 29  WinterMutsTraining 9
zo 01  ClubBeloftenTraining
wo 04  HC NUTH Examen Clubs
do 05  BESTUUR 06
za 07  CLUB KLUS DAG 2
za 07  PIZZA NIGHT J6E1
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
16-2  zD1 5-6 Sjinb-D1
16-2  zD1 3-4 HC Mi-D1
16-2  zD2 2-7 Maast-D4
16-2  zD2 1-6 Hocke-D2
16-2  zJC1 1-1 H.V. -JC1
16-2  zJC1 6-1 HC Or-Oran
16-2  zMC1 3-6 Maast-MC2
16-2  zMC1 5-1 H.V. -MC1
16-2  zMC2 4-4 HC Sc-MC4
16-2  zMC2 1-4 V.M.H-MC7
15-2  zJB1 5-2 HC No-JB1
15-2  zJB1 8-2 HOCKE-JB2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     meisjes A1 zaal
2.     Jongens B1
3.     Dames 2
4.     Meisjes A1
5.     Meisjes A2

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (6)
  • Persbericht (1)
  • Arbitragecommissie (5)
  • Goalie College Nuth (1)
  • Bestuur (2)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Agenda

FEBRUARI 
za 29   CLUB KLUS DAG 1        
  09:30 - 13:30  Hele Complex
In het weekend van 14 en 15 maart start de lentecompetitie.En dan willen we graag dat onze accommodatie er weer piekfijn uitziet.

Dat willen we graag samen met jullie doen. Daarom hebben we 2 club-klus zaterdagen gereserveerd om diverse klusjes te klaren.

Onder het motto ' vele handjes maken licht werk'  nodigen we iedereen graag uit om te helpen. Er zijn genoeg klusjes. Zoals bijvoorbeeld:

  • Meubilair in kantine opschuren en opnieuw lakken
  • Clubhuis (en kleedkamers) opruimen : overbodige en defecte spullen naar stort brengen
  • Aanpassingen aan de bar om koffieautomaat en chocomelautomaat beter te kunnen plaatsen
  • Terras opknappen (schoonmaken)
  • Groenvoorziening  snoeien en opruimen (wellicht wat plantjes planten)
  • Nieuw terras maken voor fietsenstalling
  • Rondom velden opruimen
  • etc.

Natuurlijk zorgt de club voor lekkere versnaperingen.
We zijn voornemens te klussen van 09:30u tot 13:30u op zaterdag 29 februari en zaterdag 7 maart.

Meld je aan via de clubapp of kom gewoon langs!
Meer info : [email protected] of [email protected]
 
za 29   WinterMutsTraining 9        
  10:30 - 12:00  Zandveld
Niks thuis stilzitten. Lekker naar buiten, muts op en hockeyen. Per keer krijg je 2 of meer nieuwe sticktechnieken aangeleerd. We sluiten af met een lekker partijtje.

Voor alle HCN E- t/m. A-jeugd
 
Hoofdtrainers: Bart Bams.
 
(Ligt er sneeuw op het veld of is het bevroren dan kan de WMT buiten helaas niet doorgaan en gaan we dus binnen aan de slag!)
 

MAART 
zo 1   ClubBeloftenTraining 1        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
wo 4   HC NUTH Examen Clubscheidsrechter (herkansing)        
  19:15 - 20:30  Bestuurskamer,Clubhuis

HC NUTH Examen Clubscheidsrechter (herkansing)

EXAMENSESSIE herkansing: 19:30 – 20:30 uur (aanwezig: uiterlijk 19:15 met pen):
= voor alle kandidaten die niet geslaagd zijn, of niet deel konden nemen aan het examen in februari

KNHB examinator = Mischa Habets

Na behalen van het examen Clubscheidsrechter, krijg je van de KNHB geen ‘scheidsrechterkaart’ meer, maar word je als Clubscheidsrechter geregistreerd in LISA.

Deelname aan examen alleen mogelijk na verplichte HCN spelregelcursus voor 2e jaars C en ouder, die het examen Clubscheidsrechter nog niet behaald hebben. 

Vragen? [email protected]

 
do 5   BESTUUR 06        
  19:30 - 21:45  Bestuurskamer
Bestuursoverleg
 
za 7   CLUB KLUS DAG 2        
  09:30 - 13:30  Hele Complex
In het weekend van 14 en 15 maart start de lentecompetitie.En dan willen we graag dat onze accommodatie er weer piekfijn uitziet.

Dat willen we graag samen met jullie doen. Daarom hebben we 2 club-klus zaterdagen gereserveerd om diverse klusjes te klaren.

Onder het motto ' vele handjes maken licht werk'  nodigen we iedereen graag uit om te helpen. Er zijn genoeg klusjes. Zoals bijvoorbeeld:

  • Meubilair in kantine opschuren en opnieuw lakken
  • Clubhuis (en kleedkamers) opruimen : overbodige en defecte spullen naar stort brengen
  • Aanpassingen aan de bar om koffieautomaat en chocomelautomaat beter te kunnen plaatsen
  • Terras opknappen (schoonmaken)
  • Groenvoorziening  snoeien en opruimen (wellicht wat plantjes planten)
  • Nieuw terras maken voor fietsenstalling
  • Rondom velden opruimen
  • etc.

Natuurlijk zorgt de club voor lekkere versnaperingen.
We zijn voornemens te klussen van 09:30u tot 13:30u op zaterdag 29 februari en zaterdag 7 maart.

Meld je aan via de clubapp of kom gewoon langs!
Meer info : [email protected] of [email protected]
 
za 7   PIZZA NIGHT J6E1        
  18:00 - 20:00  Clubhuis

 
zo 8   ClubBeloftenTraining 2        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
wo 11   SPORTAKKOORD        
  19:00 - 21:00  Elders
Startbijeenkomst Sportakkoord gemeente Beekdaelen
Alfa Sport Oirsbeek
 
zo 15   ClubBeloftenTraining 3        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
ma 16   COACH/TRAINER/MANAGER AVOND 1        
  19:00 - 21:30  Clubhuis
 
do 19   COACH/TRAINER/MANAGER AVOND 2        
  19:00 - 21:30  Clubhuis
 
zo 22   ClubBeloftenTraining 4        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
zo 29   ClubBeloftenTraining 5        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 

APRIL 
zo 5   ClubBeloftenTraining 6        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
zo 19   ClubBeloftenTraining 7        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 

MEI 
zo 3   ClubBeloftenTraining 8        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
zo 17   ClubBeloftenTraining 9        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
zo 24   ClubBeloftenTraining 10        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 

JUNI 
zo 7   ClubBeloftenTraining 11        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 
zo 14   ClubBeloftenTraining 12        
  09:00 - 12:00  Semi-water veld,Zandveld
Start van de ClubBeloftenTrainingen Lente 2020.

Deelname CBT alleen op uitnodiging van Technische Commissie HCN.
Na deze training kan onmiddellijk een selectie volgen.

Kids: 0900-1030
Teens: 1030-1200
 
Vaste Trainers: Bart Bams / Roy Hochstenbach / Danique Sieben / Eline Sieben / Stijn Renders en meer.
 

Statistieken
donderdag 27 februari 2020
Aantal leden (info) 287
Nu online 63
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,0%
Vandaag jarig
  • Marit Roemgens
  • Senne Willems
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site