Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
wo 28  WK Heren India
za 15  ZaalHockeyCompetitie
za 15  trEning 4
za 15  Draining 4
zo 16  ZaalHockeyCompetitie
za 22  ZaalHockeyCompetitie
za 22  trEning 5
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
9-12  ZD2 2-6 Hocke-D2
9-12  ZD2 4-5 MHC B-D3
9-12  ZJC1 11-1 HC Cr-JC1
9-12  ZJC1 5-2 H.O.D-JC2
8-12  ZMD1 1-4 HV Me-MD1
8-12  ZMD1 1-0 HC Sc-MD2
1-12  JD1 6-0 HC No-JD1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes D1
2.     Meisjes 6E1
3.     Jongens F1
4.     Jongens ZC1
5.     Meisjes 8E1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (4)
  • Persbericht (3)
  • Arbitragecommissie (1)
  • Goalie College Nuth (1)
  • Sponsorcommissie (1)
  • Bestuur (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Sjinborn D1 11 33 11 0 0 65 11
2 DVS D1 11 26 8 2 1 64 28
3 Venray D1 11 25 8 1 2 62 27
4 Deurne D1 11 22 7 1 3 35 15
5 Heesch D1 11 21 6 3 2 41 21
6 Berlicum D1 11 17 5 2 4 23 26
7 Dommel D1 11 17 5 2 4 20 34
8 Udenhout D1 11 13 4 1 6 30 44
9 Cranendonck D1 11 9 3 0 8 22 45
10 Nuth D1 11 6 2 0 9 20 43
11 Vlijmen D1 11 3 1 0 10 11 52
12 Liempde D1 11 0 0 0 11 10 57
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray D1 1 3 1 0 0 8 3
2 Cranendonck D1 1 3 1 0 0 3 2
3 Udenhout D1 1 3 1 0 0 2 1
4 Doetinchem D1 1 1 0 1 0 1 1
5 Heesch D1 1 1 0 1 0 1 1
6 Druten D1 1 0 0 0 1 2 3
7 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 1 2
8 Nuth D1 1 0 0 0 1 3 8
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth D2 10 27 9 0 1 45 13
2 Geldrop D5 10 24 8 0 2 66 18
3 Heeze D3 10 19 6 1 3 35 26
4 Maastricht D7 10 13 4 1 5 43 25
5 Don Quishoot D7 10 6 2 0 8 10 35
6 Don Quishoot D9 10 0 0 0 10 1 83
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H1 11 31 10 1 0 67 23
2 Oirschot H1 11 22 7 1 3 37 24
3 Bemmel H1 11 21 6 3 2 43 19
4 Boxmeer H1 11 19 6 1 4 43 28
5 MOP H1 11 19 6 1 4 37 30
6 HOCO H1 11 18 6 0 5 32 26
7 Tegelen H1 11 15 5 0 6 33 40
8 Dommel H1 11 15 5 0 6 36 52
9 DVS H1 11 15 4 3 4 41 36
10 Nuth H1 11 7 2 1 8 26 38
11 Son H1 11 7 2 1 8 26 61
12 Nova H1 11 3 1 0 10 14 58
  3e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty H1 1 3 1 0 0 8 1
2 Horst H1 1 3 1 0 0 5 0
3 Bemmel H1 1 3 1 0 0 6 3
4 Meerssen H1 1 3 1 0 0 4 1
5 Oirschot H1 1 3 1 0 0 3 0
6 Berlicum H1 1 3 1 0 0 4 3
7 Bommelerwaard H1 1 1 0 1 0 2 2
8 DVS H1 1 1 0 1 0 2 2
9 Wijchen H1 1 0 0 0 1 3 4
10 Tegelen H1 1 0 0 0 1 3 6
11 Nova H1 1 0 0 0 1 1 4
12 Dommel H1 1 0 0 0 1 0 3
13 Nuth H1 1 0 0 0 1 0 5
14 Vlijmen H1 1 0 0 0 1 1 8
  Silvercup - KO 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer HA 9 22 7 1 1 37 13
2 Scoop HB 9 18 6 0 3 28 20
3 Nova HA 10 17 5 2 3 32 17
4 Nuth HA 9 16 5 1 3 32 17
5 Maastricht HA 9 11 3 2 4 23 20
6 Nova HB 10 8 2 2 6 16 32
7 Scoop HA 10 3 1 0 9 8 57
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer JA1 8 17 5 2 1 18 11
2 Best JA1 8 16 5 1 2 40 14
3 Oranje-Rood JA5 8 13 4 1 3 21 11
4 Scoop JA2 8 12 4 0 4 18 19
5 Nuth JA1 8 0 0 0 8 4 46
  2e klasse 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze JC1 10 25 8 1 1 49 15
2 Concordia JC1 10 24 8 0 2 47 9
3 Meerssen JC1 10 22 7 1 2 39 14
4 Mierlo JC1 10 8 2 2 6 14 53
5 Oranje-Rood JC4 10 4 1 1 8 11 38
6 Nuth JC1 10 4 1 1 8 12 43
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth JD1 5 12 4 0 1 24 5
2 Hockeer JD1 5 12 4 0 1 22 6
3 Nova JD1 5 6 2 0 3 15 17
4 Tegelen JD2 5 6 2 0 3 6 23
5 Maastricht JD2 5 3 2 0 3 15 23
6 Scoop JD2 5 3 1 0 4 6 14
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer MA1 10 26 8 2 0 28 8
2 Maastricht MA4 10 16 6 1 3 29 21
3 Concordia MA2 10 16 4 4 2 26 16
4 Scoop MA3 10 11 3 2 5 16 19
5 Nova MA2 10 9 3 0 7 18 30
6 Nuth MA1 10 4 1 1 8 8 31
  3e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MA6 10 21 7 0 3 35 22
2 Basko MA2 10 19 6 1 3 20 12
3 Geldrop MA4 10 19 6 1 3 28 21
4 Venray MA1 10 13 4 1 5 22 30
5 Maastricht MA3 10 10 3 1 6 16 20
6 Nuth MA2 10 5 1 2 7 17 33
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MB5 10 25 8 1 1 42 11
2 Eersel MB2 10 19 6 1 3 40 22
3 Nuth MB1 10 19 6 1 3 31 29
4 Geldrop MB4 10 11 3 2 5 34 30
5 HOD MB4 10 8 2 2 6 12 26
6 Sjinborn MB2 10 4 1 1 8 17 58
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MC1 10 25 8 1 1 43 7
2 Nuth MC1 10 23 7 2 1 42 12
3 Heeze MC1 10 15 5 0 5 25 31
4 Sjinborn MC1 10 13 4 1 5 17 29
5 Concordia MC3 10 11 3 2 5 27 25
6 Meerssen MC2 10 0 0 0 10 9 59
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MC2 10 24 8 0 2 34 7
2 Nova MC4 10 23 7 2 1 28 4
3 Oranje-Rood MC9 10 19 6 1 3 27 10
4 Nuth MC2 10 12 3 3 4 18 18
5 Mierlo MC5 10 4 1 1 8 10 43
6 HOD MC4 10 4 1 1 8 12 47
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MD1 5 15 5 0 0 23 4
2 Maastricht MD4 5 10 3 1 1 13 6
3 Scoop MD2 5 9 3 0 2 14 6
4 Nova MD2 5 7 2 1 2 10 14
5 Weert MD2 5 3 1 0 4 5 21
6 Maastricht MD3 5 0 0 0 5 6 20
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MD4 5 15 5 0 0 50 1
2 Meerssen MD3 5 12 4 0 1 21 10
3 Hockeer MD3 5 9 3 0 2 12 7
4 Nuth MD2 5 6 2 0 3 5 17
5 Scoop MD5 5 3 1 0 4 6 24
6 Nova MD4 5 0 0 0 5 4 39
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Junioren-zaal 
  Jongens ZC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer JC1 2 6 2 0 0 18 1
2 Nuth JC1 2 6 2 0 0 16 3
3 HOD JC2 2 3 1 0 1 8 6
4 Oranje-Rood JC5 2 3 1 0 1 7 8
5 HCAS JC1 0 0 0 0 0 0 0
6 Cranendonck JC1 2 0 0 0 2 2 17
7 Basko JC2 2 0 0 0 2 1 17
  3e klasse 
  Jongens ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer JD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Nova JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Nuth JD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Scoop JD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen JD2 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JD21c 0 0 0 0 0 0 0
7 Weert JD2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes ZA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MA2 2 3 1 0 1 6 4
2 Scoop MA3 2 3 1 0 1 4 4
3 Tegelen MA3 2 3 1 0 1 5 7
4 Nova MA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MA2 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MA1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes ZA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MA2 2 3 1 0 1 6 4
2 Scoop MA3 2 3 1 0 1 4 4
3 Tegelen MA3 2 3 1 0 1 5 7
4 Nova MA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MA2 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MA1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes ZB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MB2 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck MB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Hockeer MB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Nova MB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop MB3 0 0 0 0 0 0 0
7 Weert MB3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes ZC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hockeer MC2 0 0 0 0 0 0 0
2 Meerssen MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Nova MC4 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth MC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Scoop MC3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes ZC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MC4 2 4 1 1 0 14 5
2 Venlo MC2 2 4 1 1 0 13 5
3 Maastricht MC3 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth MC2 0 0 0 0 0 0 0
5 Peel en Maas MC1 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop MC4 0 0 0 0 0 0 0
7 Nova MC5 2 0 0 0 2 4 21
  4e klasse 
  Meisjes ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meerssen MD1 2 6 2 0 0 10 1
2 Nuth MD1 2 3 1 0 1 2 4
3 Concordia MD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Maastricht MD4 0 0 0 0 0 0 0
5 Maastricht MD3 0 0 0 0 0 0 0
6 Nova MD2 0 0 0 0 0 0 0
7 Scoop MD2 2 0 0 0 2 0 7
  2e klasse 
  Meisjes ZD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck MD2 0 0 0 0 0 0 0
3 HCAS MD5 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Scoop MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Tegelen MD3 0 0 0 0 0 0 0
7 Tegelen MD4 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Senioren-zaal 
  Dames ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meerssen D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Nuth D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Scoop D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen D1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Dames ZD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Blerick D2 2 6 2 0 0 12 5
2 Cranendonck D2 2 6 2 0 0 7 2
3 Heeze D4 2 3 1 0 1 5 6
4 Boxmeer D3 2 3 1 0 1 8 10
5 Eersel D3 2 0 0 0 2 4 8
6 Nuth D2 2 0 0 0 2 6 11
  3e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  Meisjes Z8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Statistieken
vrijdag 14 december 2018
Aantal leden (info) 334
Nu online 49
Leden met @ 98,8%
SMS Bereik (teams) 79,3%
Vandaag jarig
  • Youri Pisters
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site