Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
za 28  Junioren InhaalRonde
za 28  THE REUNION
za 05  trEning 8
zo 06  ClubBeloftenTraining
zo 06  Senioren InhaalCompe
za 12  Jongste Jeugd & Juni
zo 13  Senioren CompetitieR
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
22-4  D1 0-7 HC Mi-D1
22-4  H1 2-3 HC No-H1
21-4  JA1 1-6 HV Me-JA1
21-4  JB1 0-1 H.O.D-JB2
21-4  JD1 5-2 HC Ho-JD1
21-4  MA1 1-5 HC He-MA4
21-4  MA2 0-3 HC Sc-MA3
21-4  MB1 4-2 HC Cr-MB1
21-4  MB2 2-0 HC Or-Oran
21-4  MB3 2-2 Maast-MB6
21-4  MC1 5-2 Hocke-MC2
21-4  MC2 3-2 Hocke-MC3
21-4  MD2 4-0 HC Cr-MD3
21-4  MD3 0-3 HC Sc-MD6
16-4  MA1 1-3 Maast-MA2
15-4  D1 7-2 Hocke-D1
15-4  H1 7-2 Tegel-H1
15-4  MD-1 6-1 HC Mi-MD2
15-4  HVA 7-0 Maast-HA
14-4  JA1 0-3 HC Sc-JA3
14-4  JB1 0-12 MHC B-JB1
14-4  JD1 3-0 Venlo-JD2
14-4  MA1 2-8 MHC B-MA1
14-4  MA2 0-5 R.H.C-MA2
14-4  MB1 3-0 HOCKE-MB2
14-4  MB2 2-1 V.M.H-MB3
14-4  MB3 0-8 HV Me-MB2
14-4  MC1 1-7 Venlo-MC1
14-4  MC2 1-2 HC No-MC4
14-4  MD-1 8-1 Hocke-MD3
14-4  MD2 0-0 R.H.C-MD3
14-4  MD3 1-0 Hocke-MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes 6E2
2.     Jongens F1
3.     Veteranen A
4.     Meisjes D1 Zaal
5.     Jongens D1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Bar & Evenementen (2)
  • Technische Commissie (4)
  • Persbericht (1)
  • Goalie College Nuth (2)
  • Bestuur (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
   
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo D1 16 46 15 1 0 104 31
2 Heesch D1 17 40 13 1 3 93 26
3 Gemert D1 16 39 13 0 3 73 30
4 Vlijmen D1 16 28 9 1 6 54 40
5 Overbetuwe D1 16 28 8 4 4 49 32
6 Hilvarenbeek D1 16 26 8 2 6 68 55
7 Cranendonck D1 16 18 5 3 8 44 42
8 Bakel D1 17 16 5 1 11 37 88
9 Druten D1 16 14 4 2 10 23 57
10 Nuth D1 16 12 5 0 11 32 72
11 Bommelerwaard D1 16 9 3 0 13 22 62
12 Peel en Maas D1 16 4 1 1 14 24 88
  4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Blerick H1 16 41 13 2 1 73 25
2 Don Quishoot H1 16 40 13 1 2 79 38
3 Boxmeer H1 16 35 11 2 3 56 30
4 Best H1 16 32 10 2 4 77 42
5 Venray H1 16 31 10 1 5 65 51
6 DVS H1 16 22 7 1 8 49 52
7 Oirschot H1 16 20 6 2 8 42 48
8 Nuth H1 17 18 6 0 11 48 49
9 Tegelen H1 16 14 4 2 10 33 77
10 Horst H1 17 14 3 5 9 39 64
11 Nova H1 16 13 4 1 11 37 76
12 Meerssen H1 16 1 0 1 15 22 68
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best H3 15 35 11 2 2 55 22
2 Weert H3 16 32 10 2 4 60 33
3 Horst H3 14 28 8 4 2 42 29
4 Deurne H2 15 24 7 3 5 41 41
5 Helmond H6 14 23 6 5 3 56 37
6 Venray H2 15 19 6 1 8 36 52
7 Maastricht H5 15 18 5 3 7 45 46
8 Don Quishoot H5 14 18 5 3 6 26 32
9 Peel en Maas H2 15 15 5 0 10 41 60
10 Horst H2 15 11 3 2 10 25 43
11 Oranje-Rood H16 14 6 1 3 10 17 49
  Res. 3e Klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth HA 12 31 10 1 1 51 10
2 Hockeer HA 13 27 9 0 4 38 23
3 Scoop HB 11 23 7 2 2 29 21
4 Nova HA 13 19 6 1 6 26 24
5 Maastricht HA 14 19 6 1 7 24 28
6 Nova HB 12 7 2 1 9 17 36
7 Scoop HA 13 3 1 0 12 13 56
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia JA1 6 16 5 1 0 29 6
2 Meerssen JA1 6 12 4 0 2 24 14
3 Scoop JA3 6 10 3 1 2 17 14
4 Nova JA1 6 10 3 1 2 12 12
5 Sjinborn JA1 6 4 1 1 4 11 27
6 Nuth JA1 6 0 0 0 6 4 24
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best JB1 6 15 5 0 1 32 11
2 Hockeer JB1 6 15 5 0 1 24 10
3 Helmond JB2 6 10 3 1 2 19 15
4 HOD JB2 6 10 3 1 2 15 13
5 Cranendonck JB1 6 1 0 1 5 11 30
6 Nuth JB1 6 1 0 1 5 3 25
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth JD1 6 16 5 1 0 31 7
2 Nova JD1 6 13 4 1 1 25 7
3 Venlo JD2 6 10 3 1 2 16 16
4 Horst JD1 6 6 2 0 4 20 22
5 Oranje-Rood JD7 6 4 1 1 4 8 30
6 Eindhoven JD2 6 3 1 0 5 7 25
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MA3 6 16 5 1 0 29 6
2 Best MA1 6 16 5 1 0 22 7
3 Son MA2 6 9 3 0 3 18 15
4 Maastricht MA2 7 9 3 0 4 14 18
5 Helmond MA4 6 3 1 0 5 11 28
6 Nuth MA1 7 3 1 0 6 16 36
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MA2 6 16 5 1 0 20 0
2 Scoop MA3 6 12 4 0 2 15 12
3 Maastricht MA4 6 10 3 1 2 15 13
4 Hockeer MA3 6 6 2 0 4 18 27
5 Nuth MA2 6 4 1 1 4 5 16
6 Nova MA3 6 3 0 3 3 10 15
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MB1 6 16 5 1 0 24 10
2 Weert MB2 6 13 4 1 1 16 7
3 Oranje-Rood MB3 6 8 2 2 2 10 10
4 Scoop MB2 6 7 2 1 3 10 13
5 Heeze MB2 6 4 1 1 4 4 10
6 Cranendonck MB1 6 3 1 0 5 11 25
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MB2 6 14 4 2 0 9 4
2 Oranje-Rood MB6 6 13 4 1 1 11 7
3 Basko MB3 6 12 4 0 2 14 10
4 Eindhoven MB3 5 6 2 0 3 7 5
5 Geldrop MB6 5 2 0 2 3 2 11
6 Hockeer MB2 6 1 0 1 5 7 13
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova MB3 6 18 6 0 0 26 2
2 Meerssen MB2 6 15 5 0 1 36 3
3 Maastricht MB6 6 10 3 1 2 16 19
4 Nuth MB3 6 5 1 2 3 5 21
5 Hockeer MB3 6 2 0 2 4 7 29
6 Scoop MB5 6 1 0 1 5 3 19
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo MC1 6 18 6 0 0 26 3
2 Nuth MC1 6 15 5 0 1 26 11
3 Blerick MC2 7 8 2 2 3 10 13
4 Horst MC1 7 8 2 2 3 9 14
5 Maastricht MC2 6 6 2 0 4 8 18
6 Concordia MC3 6 0 0 0 6 2 22
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MC4 5 12 4 0 1 25 7
2 Scoop MC4 5 10 3 1 1 22 9
3 Meerssen MC2 6 10 3 1 2 18 13
4 Nova MC4 6 8 2 2 2 18 13
5 Nuth MC2 6 6 2 0 4 7 13
6 Hockeer MC3 6 3 1 0 5 6 41
  4e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MD1 5 10 3 1 1 21 7
2 Nova MD2 4 10 3 1 0 12 2
3 Phoenix (BE) MD1 4 8 2 2 0 11 7
4 Mierlo MD2 5 3 1 0 4 5 15
5 Eindhoven MD2 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop MD3 4 0 0 0 4 5 23
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuth MD2 6 16 5 1 0 22 2
2 Concordia MD3 6 16 5 1 0 25 7
3 Maastricht MD4 6 7 2 1 3 10 19
4 Cranendonck MD3 6 6 2 0 4 7 14
5 Scoop MD4 6 4 1 1 4 9 19
6 Heeze MD3 6 2 0 2 4 12 24
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova MD3 6 18 6 0 0 59 0
2 Sjinborn MD2 6 15 5 0 1 20 9
3 Maastricht MD5 6 7 2 1 3 23 23
4 Nuth MD3 6 7 2 1 3 9 20
5 Scoop MD6 6 6 2 0 4 9 26
6 Hockeer MD3 6 0 0 0 6 1 43
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Junioren-zaal 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo JA1 10 28 9 1 0 59 20
2 Son JA1 12 28 9 1 2 57 33
3 Weert JA2 12 19 5 4 3 59 41
4 Tegelen JA2 12 17 5 2 5 37 28
5 Geldrop JA2 12 13 4 1 7 37 54
6 Nuth JA1 10 4 1 1 8 11 49
7 Scoop JA2 10 3 1 0 9 22 57
  3e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova JD1 12 30 10 0 2 58 19
2 Nuth JD1 12 27 9 0 3 71 17
3 Maastricht JD2 10 9 3 0 7 19 33
4 Sjinborn JD1 10 9 3 0 7 27 62
5 Scoop JD2 10 6 2 0 8 14 58
  3e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop MA1 12 33 11 0 1 49 19
2 Weert MA2 12 24 8 0 4 48 34
3 Oranje-Rood MA3 12 22 7 1 4 35 24
4 Nova MA1 12 18 6 0 6 27 29
5 Best MA1 12 16 5 1 6 28 28
6 Nuth MA1 12 9 3 0 9 24 49
7 Tegelen MA1 12 3 1 0 11 27 55
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Peel en Maas MA1 10 25 8 1 1 68 20
2 Maastricht MA4 12 24 7 3 2 67 32
3 Tegelen MA2 10 18 5 3 2 45 25
4 Scoop MA3 12 10 3 1 8 37 64
5 Nuth MA2 10 0 0 0 10 9 85
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht MB2 12 31 10 1 1 48 15
2 Scoop MB1 12 26 8 2 2 43 20
3 Nova MB1 12 24 7 3 2 48 23
4 Nuth MB1 12 15 4 3 5 23 26
5 Weert MB2 12 13 4 1 7 33 43
6 Concordia MB1 12 12 4 0 8 26 34
7 Meerssen MB1 12 0 0 0 12 9 69
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MB2 12 28 9 1 2 37 14
2 HOD MB3 12 27 8 3 1 55 29
3 Maastricht MB4 12 20 6 2 4 29 23
4 Maastricht MB3 12 20 6 2 4 35 31
5 Scoop MB2 12 15 5 0 7 27 29
6 Cranendonck MB1 12 11 3 2 7 24 40
7 Nuth MB2 12 -3 0 0 12 6 47
  2e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop MC1 12 28 9 1 2 35 19
2 Meerssen MC1 12 26 8 2 2 39 20
3 Concordia MC1 12 25 8 1 3 57 27
4 Nova MC1 12 17 5 2 5 34 25
5 Oranje-Rood MC3 12 13 4 1 7 32 33
6 Nuth MC1 12 13 4 1 7 30 36
7 Maastricht MC2 12 0 0 0 12 10 77
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop MC2 12 36 12 0 0 69 14
2 DVS MC1 12 26 8 2 2 65 18
3 Concordia MC3 12 16 4 4 4 41 35
4 Hockeer MC2 12 12 2 6 4 28 38
5 Oranje-Rood MC7 12 10 3 1 8 21 67
6 Maastricht MC4 12 9 2 3 7 22 51
7 Nuth MC2 12 7 1 4 7 20 43
  3e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze MC1 10 25 8 1 1 42 19
2 Meerssen MC2 10 22 7 1 2 50 26
3 Hockeer MC1 10 21 7 0 3 48 25
4 Maastricht MC3 10 18 6 0 4 35 32
5 Sjinborn MC1 12 10 3 1 8 32 46
6 Nuth MC3 10 9 3 0 7 14 46
7 Oranje-Rood MC8 10 1 0 1 9 24 51
  3e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck MD1 12 33 11 0 1 82 26
2 Nuth MD1 10 24 8 0 2 44 26
3 Nova MD2 10 22 7 1 2 59 26
4 Maastricht MD2 12 15 5 0 7 33 52
5 Scoop MD2 12 12 4 0 8 34 39
6 Concordia MD2 12 7 2 1 9 15 66
7 Weert MD2 10 2 0 2 8 14 46
  2e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meerssen MD3 10 30 10 0 0 61 3
2 Scoop MD4 10 15 5 0 5 32 27
3 Nuth MD2 10 15 5 0 5 27 33
4 Venlo MD3 10 13 4 1 5 19 34
5 Blerick MD4 10 10 3 1 6 15 25
6 Peel en Maas MD1 10 6 2 0 8 26 58
  4e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  Jongens 8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Statistieken
woensdag 25 april 2018
Aantal leden (info) 359
Nu online 57
Leden met @ 99,2%
SMS Bereik (teams) 79,9%
Vandaag jarig
  • Lynn Beijnsberger
  • Danique Sieben
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site