Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
do 23  Bestuursvergadering
za 25  WinterMutsTraining 4
do 30  HC Nuth SpelRegelAvo
za 01  WinterMutsTraining 5
do 06  HC Nuth SpelRegelAvo
za 08  WinterMutsTraining 6
wo 12  HC NUTH Examen Clubs
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
19-1  zD2 1-6 Hocke-D2
19-1  zD2 0-5 HC Cr-D2
19-1  zJB1 4-0 HC No-JB1
19-1  zJB1 1-1 H.O.D-JB2
19-1  zMA1 3-1 HCAS-MA2
19-1  zMA1 5-1 HC Cr-MA2
19-1  zMA2 3-2 Hocke-MA1
19-1  zMA2 0-3 V.M.H-MA3
19-1  zMC1 4-1 H.V. -MC1
19-1  zMC1 3-0 R.H.C-MC2
18-1  zJC1 1-6 HC Mi-JC1
18-1  zJC1 2-2 M.H.C-JC1
18-1  zMC2 0-9 HCAS-MC4
18-1  zMC2 2-9 H.O.D-MC6
12-1  zD2 4-3 Maast-D4
12-1  zD2 1-4 Tegel-D2
12-1  zJB1 2-6 Venlo-JB2
12-1  zJB1 4-0 HC Or-Oran
12-1  zJC1 2-1 Hocke-JC2
12-1  zJC1 1-5 HC Mi-JC1
12-1  zMA2 3-1 Nuene-MA3
12-1  zMA2 0-1 Hocke-MA1
12-1  zMD1 0-7 HC No-MD3
12-1  zMD1 1-2 Hocke-MD3
11-1  zMA1 2-0 HCAS-MA2
11-1  zMA1 11-0 H.O.D-MA5
11-1  zMC1 5-1 HC Sc-MC2
11-1  zMC1 1-2 Sjinb-MC1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     meisjes A1 zaal
2.     Jongens B1
3.     Dames 2
4.     Meisjes A1
5.     Jongens B1 zaal

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (7)
  • Arbitragecommissie (5)
  • Bestuur (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 9 27 9 0 0 58 14 0
2 Heesch D1 9 19 6 1 2 53 13 0
3 Deurne D1 9 16 5 1 3 32 17 0
4 Tegelen D1 9 16 5 1 3 21 11 0
5 Berlicum D1 9 12 4 0 5 22 26 0
6 Overbetuwe D1 9 12 4 0 5 16 20 0
7 Nuth D1 9 11 3 2 4 24 21 0
8 Druten D1 9 9 3 0 6 20 41 0
9 Mierlo D1 9 8 2 2 5 12 31 0
10 Vlijmen D1 9 1 0 1 8 7 71 0
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Deurne D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Mierlo D1 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Heesch D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Druten D1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Vlijmen D1 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Tegelen D1 1 0 0 0 1 1 3 0
8 Berlicum D1 1 0 0 0 1 2 5 0
9 Cranendonck D1 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Nuth D1 1 0 0 0 1 0 8 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht D7 10 28 9 1 0 54 17 0
2 Nuth D2 10 24 8 0 2 42 21 0
3 Heeze D2 10 18 6 0 4 25 28 0
4 Maastricht D6 10 9 3 0 7 18 20 0
5 Hockeer D1 10 6 2 0 8 16 39 0
6 Oranje-Rood D14 10 4 1 1 8 9 39 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H1 9 25 8 1 0 42 17 0
2 Deurne H1 9 21 7 0 2 36 19 0
3 Nova H1 9 21 6 3 0 35 10 0
4 Meerssen H1 9 16 5 1 3 30 19 0
5 Peel en Maas H1 9 15 5 0 4 29 20 0
6 Berlicum H1 9 12 4 0 5 30 20 0
7 Nuth H1 9 12 4 0 5 24 40 0
8 Eersel H1 9 7 2 1 6 15 29 0
9 Cranendonck H1 9 3 1 0 8 8 33 0
10 Heesch H1 9 0 0 0 9 4 46 0
  4e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Horst H3 10 25 8 1 1 56 12 0
2 Sjinborn H2 10 25 8 1 1 55 18 0
3 Oss H5 10 18 6 0 4 42 30 0
4 Civicum H3 10 9 3 0 7 22 52 0
5 Mierlo H1 10 9 3 0 7 23 55 0
6 Gemert H4 10 3 1 0 9 17 48 0
  Res. 4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova HA 8 24 8 0 0 32 19 0
2 Scoop HA 9 21 7 0 2 46 23 0
3 Hockeer HA 9 16 5 1 3 23 17 0
4 Maastricht HB 10 10 3 1 6 19 32 0
5 Nuth HA 8 9 3 0 5 24 26 0
6 Nova HB 10 0 0 0 10 14 41 0
  Veteranen 4e klasse 
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth JB1 5 13 4 1 0 48 6 0
2 Geldrop JB2 5 7 2 1 2 23 12 0
3 HOD JB2 5 7 2 1 2 24 15 0
4 Hockeer JB1 4 7 2 1 1 10 19 0
5 Scoop JB2 5 6 2 0 3 6 17 0
6 Sjinborn JB1 4 0 0 0 4 1 43 0
  3e klasse 
  Jongens C1  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen JC1 5 12 4 0 1 27 6 0
2 Nuth JC1 5 12 4 0 1 16 10 0
3 Geldrop JC2 5 9 3 0 2 15 13 0
4 Eersel JC1 5 6 2 0 3 25 17 0
5 Eindhoven JC2 5 3 1 0 4 9 18 0
6 Oranje-Rood JC5 5 3 1 0 4 8 36 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 1 0
2 Venlo MA2 5 11 3 2 0 17 8 0
3 HCAS MA2 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Tegelen MA2 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Nuth MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Mierlo MA3 5 5 1 2 2 8 16 0
7 Oranje-Rood MA7 5 2 0 2 3 6 23 0
8 Deurne MA2 5 1 0 1 4 5 25 0
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 1 0
2 Venlo MA2 5 11 3 2 0 17 8 0
3 HCAS MA2 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Tegelen MA2 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Nuth MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Mierlo MA3 5 5 1 2 2 8 16 0
7 Oranje-Rood MA7 5 2 0 2 3 6 23 0
8 Deurne MA2 5 1 0 1 4 5 25 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert MB3 5 13 4 1 0 17 4 0
2 Cranendonck MB2 5 12 4 0 1 17 6 0
3 Nova MB3 5 7 2 1 2 13 10 0
4 Meerssen MB2 5 7 2 1 2 9 9 0
5 Nuth MB1 5 4 1 1 3 7 15 0
6 Scoop MB5 5 0 0 0 5 2 21 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Horst MC1 5 13 4 1 0 26 3 0
2 Tegelen MC1 5 13 4 1 0 23 5 0
3 Maastricht MC2 5 9 3 0 2 13 9 0
4 Mierlo MC2 5 6 2 0 3 6 21 0
5 Nuth MC1 5 1 0 1 4 6 18 0
6 Venray MC1 5 1 0 1 4 3 21 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen MC3 5 15 5 0 0 32 7 0
2 Scoop MC4 5 12 4 0 1 30 12 0
3 Sjinborn MC2 5 6 2 0 3 10 16 0
4 Nova MC4 5 6 2 0 3 13 22 0
5 Nuth MC2 5 6 2 0 3 18 31 0
6 Maastricht MC5 5 0 0 0 5 4 19 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MD1 5 15 5 0 0 21 0 0
2 Sjinborn MD2 5 10 3 1 1 18 4 0
3 Blerick MD3 5 7 2 1 2 12 5 0
4 Basko MD5 5 7 2 1 2 10 6 0
5 HOD MD4 5 4 1 1 3 1 21 0
6 Weert MD4 5 0 0 0 5 0 26 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens F mix 
    1e klasse 
  Jongens F1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
Junioren-zaal 
  Jongens B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD JB2 8 22 7 1 0 40 13 0
2 Nuth JB1 6 13 4 1 1 24 9 0
3 Venlo JB2 6 12 4 0 2 36 11 0
4 Hockeer JB1 6 12 4 0 2 16 22 0
5 Heeze JB2 4 3 1 0 3 7 24 0
6 Nova JB1 6 0 0 0 6 6 26 0
7 Oranje-Rood JB6 6 0 0 0 6 8 32 0
  3e klasse 
  Jongens C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD JC1 10 30 10 0 0 89 13 0
2 Mierlo JC1 8 21 7 0 1 50 13 0
3 Geldrop JC2 10 12 4 0 6 35 33 0
4 Nuth JC1 8 10 3 1 4 14 28 0
5 Hockeer JC1 4 3 1 0 3 12 21 0
6 Oranje-Rood JC5 6 3 1 0 5 6 49 0
7 Deurne JC1 8 1 0 1 7 9 58 0
  2e klasse 
  meisjes A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 12 31 10 1 1 56 18 0
2 Oranje-Rood MA6 8 11 3 2 3 26 20 0
3 HCAS MA2 6 9 3 0 3 21 11 0
4 Cranendonck MA2 8 9 3 0 5 14 27 0
5 HOD MA5 8 1 0 1 7 9 50 0
  3e klasse 
  meisjes A2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MA3 6 13 4 1 1 25 15 0
2 Weert MA3 6 13 4 1 1 18 11 0
3 Nuth MA2 6 10 3 1 2 10 9 0
4 Peel en Maas MA1 6 7 2 1 3 17 20 0
5 Tegelen MA3 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Nuenen MA3 6 0 0 0 6 12 27 0
  3e klasse 
  meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MC2 6 16 5 1 0 20 7 0
2 Nuth MC1 6 9 3 0 3 17 13 0
3 Nova MC2 6 9 2 3 1 17 16 0
4 Sjinborn MC1 6 7 2 1 3 14 14 0
5 Scoop MC2 4 6 2 0 2 9 10 0
6 Hockeer MC1 4 4 1 1 2 10 12 0
7 Concordia MC2 4 0 0 0 4 4 19 0
  2e klasse 
  meisjes C2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD MC6 6 18 6 0 0 33 11 0
2 HCAS MC4 6 15 5 0 1 27 10 0
3 Oranje-Rood MC10 8 11 3 2 3 27 25 0
4 Scoop MC4 6 10 3 1 2 18 14 0
5 Nuth MC2 8 10 3 1 4 21 38 0
6 Basko MC7 8 6 2 0 6 19 32 0
7 Geldrop MC5 6 0 0 0 6 11 26 0
  5e klasse 
  meisjes D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MD2 6 16 5 1 0 28 8 0
2 Nova MD3 6 13 4 1 1 26 11 0
3 Hockeer MD2 6 11 3 2 1 24 27 0
4 Blerick MD3 8 11 3 2 3 15 18 0
5 Meerssen MD3 8 10 3 1 4 26 26 0
6 Scoop MD4 8 7 2 1 5 29 36 0
7 Nuth MD1 6 0 0 0 6 10 32 0
  4e klasse 
Senioren-zaal 
  Dames 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop D1 6 18 6 0 0 38 4 0
2 Meerssen D1 4 12 4 0 0 15 3 0
3 Mierlo D1 4 6 2 0 2 10 11 0
4 Nuth D1 4 4 1 1 2 7 13 0
5 Sjinborn D1 6 4 1 1 4 10 26 0
6 Vlijmen D1 6 0 0 0 6 7 30 0
  3e klasse 
  Dames 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck D2 12 31 10 1 1 48 18 0
2 Tegelen D2 8 12 4 0 4 19 21 0
3 Blerick D2 6 10 3 1 2 16 13 0
4 Maastricht D4 8 6 2 0 6 22 29 0
5 Nuth D2 8 3 1 0 7 17 41 0
  3e klasse 
Statistieken
woensdag 22 januari 2020
Aantal leden (info) 290
Nu online 61
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,3%
Vandaag jarig
  • Jeroen Vanderheijden
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site