Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
za 19  RABO GOALIE DAY 19
zo 20  ClubBeloftenTraining
ma 21  VoorlichtingsAvond W
di 22  Bestuursvergadering
zo 27  ClubBeloftenTraining
zo 03  ClubBeloftenTraining
zo 10  ClubBeloftenTraining
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
13-10  D1 3-3 M.H.C-D1
13-10  D2 1-5 Maast-D7
13-10  H1 1-8 M.H.C-H1
13-10  HVA 3-2 HC No-HB
6-10  D1 7-0 VMHC-D1
6-10  D2 4-2 HOCKE-D2
6-10  H1 3-2 Eerse-H1
6-10  HVA 3-6 HC Sc-HA
5-10  JB1 3-1 Hocke-JB1
5-10  JC1 1-2 HCAS-JC1
5-10  MA1 7-0 HC Cr-MA2
5-10  MA2 5-0 HC Sc-MA3
5-10  MB1 1-2 Maast-MB4
5-10  MC1 3-0 Hocke-MC1
5-10  MC2 4-7 HV Me-MC3
5-10  MD-1 1-2 HV Me-MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2
2.     Jongens B1
3.     Dames 2
4.     Heren 1
5.     Veteranen A

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (7)
  • Persbericht (2)
  • Goalie College Nuth (2)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Trainingsschema
    donderdag 17 oktober 2019   05:36
Dit schema loopt van 19-8-2019 t/m 6-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Jongste Jeugd (F & E jeugd) Trainingsgroep HCN E
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Youri Pisters HCN 2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jean-paul Stijnen HCN 1 - CD
18:15 - 19:15 Jongens F1 HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Bart Bams
Mijke Harst
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Joffrey Stofberg
Paul Renders
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 HCN 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Guido Willems
Stijn Renders
HCN 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F1 Imke Renders
Lieve Harst
HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F2 HCN 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Pascal Poels
Stan Cals
HCN 2
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Pascal Poels
Stan Cals
HCN 2
19:30 - 21:00 Jongens B1 Rick Gubbels HCN 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Ricardo Trags HCN 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Luc Bams HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bart Bams HCN 1
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dennis Zopfi HCN 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Roger Broeksmit HCN 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Schiltmans HCN 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Instroom Training Trainingsgroep HCN E
18:15 - 19:15 Funkey Jeroen Vanderheijden HCN 2 - D
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Youri Pisters HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Jongens F1 Angelique Lansu HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Bart Bams
Roger Franssen
HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Joffrey Stofberg HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 HCN 1 - ABC
18:15 - 19:15 Meisjes F1 HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes F2 HCN 2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens C1 Jean-Paul Harst HCN 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Jean-Paul Harst
Paul Renders
HCN 1
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Jean-Paul Harst
Paul Renders
HCN 1
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Guido Willems
Stijn Renders
HCN 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Fabienne Zopfi HCN 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Luc Bams HCN 1
19:30 - 21:00 Meisjes A1 nog VACATURE
Thijs Gerards
HCN 1
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Rick Gubbels HCN 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Roel Frantzen HCN 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 MiniGoalies Trainingsgroep HCN E
19:00 - 20:30 Dames 1 Luc Bams HCN 1
19:30 - 20:30 SuperGoalies Trainingsgroep HCN 2 - CD
19:30 - 20:30 TeenGoalies Trainingsgroep HCN E
20:00 - 21:15 Veteranen A HCN 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Lars Schiltmans HCN 1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Clubbeloften Kids Bart Bams HCN 1
10:30 - 12:00 Clubbeloften Teen Bart Bams HCN 1
Statistieken
donderdag 17 oktober 2019
Aantal leden (info) 295
Nu online 47
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 78,3%
Vandaag jarig
  • Eddie Cijvat
  • Djoah Klinkenberg
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site