Je bent hier: HCNuthTeamsWedstrijden per team
Handige links

Zoeken
Agenda
za 25  Jongste Jeugd- & Jun
zo 26  ClubBeloftenTraining
zo 26  SeniorenCompetitieRo
vr 31  Laatste GoalieTraini
za 01  Jongste Jeugd- & Jun
zo 02  ClubBeloftenTraining
zo 02  SeniorenCompetitieRo
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
19-5  D1 2-3 Sjinb-D1
19-5  D2 4-3 MHCV-D2 (
19-5  HVA 6-0 HC Sc-HA
18-5  JA1 0-5 Hocke-JA2
18-5  JC1 11-1 Sjinb-JC1
18-5  JD1 1-9 HC Mi-JD1
18-5  MA1 9-1 HC Or-Oran
18-5  MA2 2-0 HC Cr-MA2
18-5  MC1 13-1 HC Or-MC6
18-5  MC2 0-2 HC Sc-MC4
18-5  MD2 9-1 R.H.C-MD5
12-5  D1 0-1 HC Cr-D1
12-5  D2 1-5 Hocke-D5
12-5  H1 6-8 MHCV-H1
12-5  HVA 8-1 HC No-HB
11-5  JA1 8-1 Nuene-JA2
11-5  JC1 2-1 Hocke-JC1
11-5  MA1 8-1 H.O.D-MA5
11-5  MA2 1-2 R.H.C-MA2
11-5  MC1 4-1 Sjinb-MC1
11-5  MC2 1-2 HC No-MC4
11-5  MD-1 1-4 HC No-MD1
11-5  MD2 1-7 HC Sc-MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens ZC1
2.     Meisjes ZC1
3.     Meisjes 6E1
4.     Jongens F1
5.     Meisjes 8E1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Technische Commissie (1)
  • Persbericht (1)
  • Sponsorcommissie (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth
Postadres
Postbus 22009
6360 AA Nuth
[email protected]
Dames 1

Teamfoto

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 14538 DVS D1
11:45 12:45 thuis
  Arbitrage: Heren 1
SW-veld 
2 jun 14593 Liempde D1
60
10:45 12:45 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Sjinborn D1 20 55 18 1 1 116 17 0
2 DVS D1 20 51 16 3 1 105 39 0
3 Venray D1 20 49 16 1 3 120 41 0
4 Heesch D1 20 42 13 3 4 75 31 0
5 Deurne D1 20 40 13 1 6 65 23 0
6 Berlicum D1 20 28 8 4 8 51 52 0
7 Dommel D1 20 24 7 3 10 36 67 0
8 Cranendonck D1 20 19 6 1 13 34 83 0
9 Nuth D1 20 16 5 1 14 36 62 0
10 Udenhout D1 20 13 5 1 14 48 98 3
11 Vlijmen D1 20 9 3 0 17 25 94 0
12 Liempde D1 20 1 0 1 19 16 120 0

Uitslagenmatrix
  Dommel D1Berlicum D1Liempde D1Sjinborn D1Udenhout D1Deurne D1Heesch D1Nuth D1Venray D1Vlijmen D1Cranendonck D1DVS D1
Dommel D1   0-0 4-0 1-2 2-1 0-5 0-3 1-0 3-2 4-2 1-7
Berlicum D1 4-1   12-1 1-5 4-2 2-2 2-2 4-5 2-0 8-1 3-4
Liempde D1 3-3 1-3   0-6 3-5 1-7 0-7 0-15 1-2 0-1 0-5
Sjinborn D1 9-0 9-0   14-0 2-1 2-1 9-1 4-1 10-1 11-0 5-1
Udenhout D1 4-6 2-3 8-0 2-7   0-4 2-6 3-2 2-4 6-2 3-11
Deurne D1 5-0 5-0 4-0 0-1 2-2   5-0 1-4 4-1 3-1 1-2
Heesch D1 2-2 2-0 8-1 5-1 1-2   4-1 6-5 6-1 4-1 3-3
Nuth D1 3-1 1-2 4-1 2-3 4-1 0-2 2-3   3-5 3-2 0-6
Venray D1 7-1 4-1 11-0 1-0 14-0 4-2 3-2 3-1   10-1 6-6
Vlijmen D1 1-6 3-0 1-8 4-2 0-3 0-6 1-5 1-8   1-5 0-3
Cranendonck D1 0-0 3-1 2-8 1-2 0-7 0-3 1-0 1-7 3-2   1-4
DVS D1 7-0 5-0 9-3 1-1 4-2 3-1 7-2 5-3 10-0 8-4  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Berlicum D1 Sjinborn D1 1-5 Definitief
.. Heesch D1 Liempde D1 8-1 Definitief
.. DVS D1 Dommel D1 7-0 Definitief
.. Udenhout D1 Nuth D1 3-2 Definitief
.. Cranendonck D1 Vlijmen D1 3-2 Definitief
.. Venray D1 Deurne D1 4-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Liempde D1 Berlicum D1 1-3 Definitief
.. Sjinborn D1 Venray D1 4-1 Definitief
.. Deurne D1 Cranendonck D1 3-1 Definitief
.. Dommel D1 Udenhout D1 2-1 Definitief
.. Nuth D1 Heesch D1 2-3 Definitief
.. Vlijmen D1 DVS D1 0-3 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Udenhout D1 Vlijmen D1 6-2 Definitief
.. Venray D1 Liempde D1 11-0 Definitief
.. Cranendonck D1 Sjinborn D1 2-8 Definitief
.. DVS D1 Deurne D1 4-2 Definitief
.. Berlicum D1 Heesch D1 2-2 Definitief
.. Dommel D1 Nuth D1 1-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Deurne D1 Udenhout D1 2-2 Definitief
.. Heesch D1 Venray D1 6-5 Definitief
.. Liempde D1 Cranendonck D1 0-1 Definitief
.. Sjinborn D1 DVS D1 5-1 Definitief
.. Vlijmen D1 Dommel D1 1-6 Definitief
.. Nuth D1 Berlicum D1 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Dommel D1 Deurne D1 0-5 Definitief
.. Venray D1 Berlicum D1 4-1 Definitief
.. Vlijmen D1 Nuth D1 1-5 Definitief
.. Udenhout D1 Sjinborn D1 2-7 Definitief
.. DVS D1 Liempde D1 9-3 Definitief
.. Cranendonck D1 Heesch D1 0-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Nuth D1 Venray D1 3-5 Definitief
.. Deurne D1 Vlijmen D1 4-1 Definitief
.. Sjinborn D1 Dommel D1 9-0 Definitief
.. Liempde D1 Udenhout D1 3-5 Definitief
.. Heesch D1 DVS D1 3-3 Definitief
.. Berlicum D1 Cranendonck D1 8-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Dommel D1 Liempde D1 4-0 Definitief
.. Udenhout D1 Heesch D1 2-6 Definitief
.. Deurne D1 Nuth D1 5-0 Definitief
.. Cranendonck D1 Venray D1 1-7 Definitief
.. DVS D1 Berlicum D1 5-0 Definitief
.. Vlijmen D1 Sjinborn D1 1-8 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Venray D1 DVS D1 6-6 Definitief
.. Berlicum D1 Udenhout D1 4-2 Definitief
.. Heesch D1 Dommel D1 2-2 Definitief
.. Liempde D1 Vlijmen D1 1-2 Definitief
.. Nuth D1 Cranendonck D1 0-6 Definitief
.. Sjinborn D1 Deurne D1 2-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Udenhout D1 Venray D1 2-4 Definitief
.. DVS D1 Cranendonck D1 8-4 Definitief
.. Vlijmen D1 Heesch D1 0-6 Definitief
.. Deurne D1 Liempde D1 4-0 Definitief
.. Sjinborn D1 Nuth D1 9-1 Definitief
.. Dommel D1 Berlicum D1 0-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Heesch D1 Deurne D1 1-2 Definitief
.. DVS D1 Nuth D1 7-2 Definitief
.. Cranendonck D1 Udenhout D1 1-2 Definitief
.. Venray D1 Dommel D1 7-1 Definitief
.. Berlicum D1 Vlijmen D1 2-0 Definitief
.. Liempde D1 Sjinborn D1 0-6 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Nuth D1 Liempde D1 4-1 Definitief
.. Dommel D1 Cranendonck D1 4-2 Definitief
.. Udenhout D1 DVS D1 3-11 Definitief
.. Sjinborn D1 Heesch D1 2-1 Definitief
.. Deurne D1 Berlicum D1 5-0 Definitief
.. Vlijmen D1 Venray D1 1-8 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Liempde D1 Heesch D1 0-7 Definitief
.. Vlijmen D1 Cranendonck D1 1-5 Definitief
.. Dommel D1 DVS D1 1-7 Definitief
.. Sjinborn D1 Berlicum D1 9-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Heesch D1 Nuth D1 4-1 Definitief
.. Berlicum D1 Liempde D1 12-1 Definitief
.. Udenhout D1 Dommel D1 4-6 Definitief
.. DVS D1 Vlijmen D1 10-0 Definitief
.. Cranendonck D1 Deurne D1 0-7 Definitief
.. Venray D1 Sjinborn D1 1-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Deurne D1 DVS D1 1-2 Definitief
.. Nuth D1 Dommel D1 3-1 Definitief
.. Liempde D1 Venray D1 0-15 Definitief
.. Heesch D1 Berlicum D1 2-0 Definitief
.. Sjinborn D1 Cranendonck D1 11-0 Definitief
.. Vlijmen D1 Udenhout D1 4-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Udenhout D1 Deurne D1 0-4 Definitief
.. Cranendonck D1 Liempde D1 3-1 Definitief
.. DVS D1 Sjinborn D1 1-1 Definitief
.. Berlicum D1 Nuth D1 2-2 Definitief
.. Venray D1 Heesch D1 3-2 Definitief
VRIJDAG 5 APRIL 2019
.. Dommel D1 Vlijmen D1 3-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Liempde D1 DVS D1 0-5 Definitief
.. Berlicum D1 Venray D1 4-5 Definitief
.. Deurne D1 Dommel D1 5-0 Definitief
.. Heesch D1 Cranendonck D1 4-1 Definitief
.. Nuth D1 Vlijmen D1 3-2 Definitief
.. Sjinborn D1 Udenhout D1 14-0 Definitief
WOENSDAG 10 APRIL 2019
.. Deurne D1 Venray D1 1-4 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Dommel D1 Sjinborn D1 1-2 Definitief
.. Vlijmen D1 Deurne D1 0-3 Definitief
.. Venray D1 Nuth D1 3-1 Definitief
.. Udenhout D1 Liempde D1 8-0 Definitief
.. Cranendonck D1 Berlicum D1 0-0 Definitief
.. DVS D1 Heesch D1 3-1 Definitief
ZATERDAG 20 APRIL 2019
.. Nuth D1 Udenhout D1 4-1 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Nuth D1 Deurne D1 0-2 Definitief
.. Sjinborn D1 Vlijmen D1 10-1 Definitief
.. Liempde D1 Dommel D1 3-3 Definitief
.. Heesch D1 Udenhout D1 5-1 Definitief
.. Venray D1 Cranendonck D1 10-1 Definitief
.. Berlicum D1 DVS D1 3-4 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Cranendonck D1 Nuth D1 1-0 Definitief
.. Deurne D1 Sjinborn D1 0-1 Definitief
.. Vlijmen D1 Liempde D1 3-0 Definitief
.. Dommel D1 Heesch D1 0-3 Definitief
.. DVS D1 Venray D1 5-3 Definitief
.. Udenhout D1 Berlicum D1 2-3 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Liempde D1 Deurne D1 1-7 Definitief
.. Venray D1 Udenhout D1 14-0 Definitief
.. Berlicum D1 Dommel D1 4-1 Definitief
.. Nuth D1 Sjinborn D1 2-3 Definitief
.. Cranendonck D1 DVS D1 1-4 Definitief
.. Heesch D1 Vlijmen D1 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Deurne D1 Heesch D1 12:45 sportp. 'De Kranenmortel'
  Dommel D1 Venray D1 12:45 Hockeyp. Zegenwerp
  Nuth D1 DVS D1 12:45 Sportp. 'De Kollenberg'
  Sjinborn D1 Liempde D1 12:45 Sportp. Dr. Ariënsstraat
  Udenhout D1 Cranendonck D1 12:45 Sportpark Sportlaan
  Vlijmen D1 Berlicum D1 12:45 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Berlicum D1 Deurne D1 12:45 Sportpark de Brand
  Cranendonck D1 Dommel D1 12:30 Sportp. 'De Romrijten'
  DVS D1 Udenhout D1 12:45 Sportp. Arembergstraat
  Heesch D1 Sjinborn D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Liempde D1 Nuth D1 12:45 Sportp. Hogenbergseweg
  Venray D1 Vlijmen D1 12:45 Sportp. 'De Wieën'

Statistieken
vrijdag 24 mei 2019
Aantal leden (info) 338
Nu online 47
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 78,7%
Vandaag jarig
  • Sjuulke Gerards
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookHyvesLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site